Auction 75. Postal stationery

30944

Fi.Cp132B
40 PLN
30945

1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 19a (Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Łączności w Warszawie) na części karty na odpowiedź z sygnaturą III-52 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 17.5.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp132B
50 PLN
30946

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu z Krakowa.

Fi.Cp136
30 PLN
30947

1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 21c, wysłanej 10.3.55 z Gdańska do Krakowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
30 PLN
30948

1956 Gmach WRN w Szczecinie, karta czysta.

Fi.Cp141
10 PLN
30949

1956 karty pocztowe czyste, rocznik - 6 sztuk.

Fi.Cp141-44
80 PLN
30950

1956 Festiwal Sztuki - Dni Krakowa, komplet dwóch czystych kart.

Fi.Cp143I-II
40 PLN
30951

Fi.Ck21
30 PLN
30952

Fi.Ck21
30 PLN
30953

Fi.Ck21
80 PLN
30954

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk (Fi.72.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp145-49
90 PLN
30955

1957 XXVI Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Fi.Cp147
10 PLN
30956

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
30957

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
30 PLN
30958

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta.

Fi.Cp154
15 PLN
30959

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart.

Fi.Cp155-60
70 PLN
30960

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.137.-), w tym droższe odmiany kart Cp150-151 z sygn. I.58, na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
130 PLN
30961

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
30962

Fi.Cp168-69a, b
60 PLN
30963

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
30964

Fi.Cp172
20 PLN
30965

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart.

Fi.Cp173a-b
25 PLN
30966

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
30967

1960 50-lecie Międzynarodowego Dnia Kobiet.

Fi.Cp175
10 PLN
30968

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
30969

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.64.-).

Fi.Cp179b
60 PLN
30970

1960 V Międzynarodowe Targi Książki.

Fi.Cp187
10 PLN
30971

Fi.Cp188-204
180 PLN
30972

Fi.Cp188-204 + 191I
Mi.P214I-II
600 PLN
30973

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "Żóraw".

Fi.Cp191I
250 PLN
30974

1961 koperty czyste, rocznik - 3 sztuki.

Fi.Ck33-35
40 PLN
30975

Fi.Ck34-35
30 PLN
30976

Fi.Cp205
300 PLN
30977

Fi.Cp205bs
20 PLN
30978

Fi.Cp205ds
20 PLN
30979

Fi.Cp205a-d B1
100 PLN
30980

1962 karta z prywatnym dodrukiem - "I Ogólnopolski Zjazd Klubu Filatelistów Olimpijczyków" skasowana pamiątkowo 18.3 w Warszawie.

Fi.Cp209a
80 PLN
30981

Fi.Cp210
220 PLN
30982

Fi.Cp210b, c
30 PLN
30983

1962 75-lecie języka Esperanto, komplet 2 kart (Fi.35.-).

Fi.Cp219-20
25 PLN