Auction 75. Postal stationery

30624

Fi.Cp20
250 PLN
30625

Fi.Cp20B
400 PLN
30626

1919 wydanie krakowskie, całostka - cześć na odpowiedź z nadrukiem typ 138 z błędem brak kropki po POCZTOWA, zamiast niej spacja.

Fi.Cp20IxB
600 PLN
30627

1919 nadruk znaku opłaty "Orzeł na tarczy barokowej" o nominale 15 fen i napisu "Pocztówka" na niemieckim formularzu o sygnaturze C154/(10.16), pojedyncza belka kasująca, karta wysłana 19.3 z Warszawy do Żyrardowa, kasownik odbiorczy 20.3 na froncie; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja.

Fi.Cp21II
1 200 PLN
30628

Fi.Cp22I
1 200 PLN
30629

1919 kartka z Lublina do Warszawy.

Fi.Cp25
15 PLN
30630

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f - z usuniętym oznaczeniem waluty (widać ich ślady, szczególnie pod oznaczeniem waluty z lewej strony), znak opłaty karminowy w typie C (jedna kreska), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto); karta dofrankowana i wysłana 3.VII ze Stawiszyna do Warszawy, dobry stan zachowania.

Fi.Cp30a, 86B
40 PLN
30631

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez ozdobnika.

Fi.Cs1II
2 400 PLN
30632

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 4.

Fi.Cs2II
1 800 PLN
30633

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs2II
1 800 PLN
30634

Fi.Cs3II
40 PLN
30635

Fi.Cs3II
80 PLN
30636

Fi.Cs3II
80 PLN
30637

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5.

Fi.Cs3II
80 PLN
30638

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 9.

Fi.Cs3III
200 PLN
30639

Fi.Cs4II
40 PLN
30640

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
30641

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8, gwarancja Kronenberg.

Fi.Cs4II
50 PLN
30642

Fi.Cs4II
40 PLN
30643

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8 - śladowy romb.

Fi.Cs4II
40 PLN
30644

Fi.Cs4II
40 PLN
30645

Fi.Cs4II
50 PLN
30646

Fi.Cs4II
50 PLN
30647

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
50 PLN
30648

Fi.Cs4IIIs
200 PLN
30649

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19.

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
30650

Fi.Cs4IIIs
100 PLN
30651

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA/POCZTA zamiast POCZTA/POLSKA.

Fi.Cs4IIIt
400 PLN
30652

Fi.Ct2
150 PLN
30653

Fi.Ct2
150 PLN
30654

Fi.Ct2
120 PLN
30655

1919 wydanie krakowskie, dowód nadania telegramu, w narożniku podklejony czarny pasek papieru z albumu fotograficznego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ct2
65 PLN
30656

1920 list z Radomia do Warszawy.

Fi.Ck6
80 PLN
30657

1920 kartka z Łęczycy 5.II.20 do Dąbrowy Górniczej.

Fi.Cp24
15 PLN
30658

1920 kartka z Brzeska 28.V.20 do Krakowa.

Fi.Cp24
20 PLN
30659

1920 kartka z Szmigiel 26.1.20.

Fi.Cp29
20 PLN
30660

1920 kartka z Opalenicy 26.11.20 do Rośnówka.

Fi.Cp29
20 PLN
30661

1920 kartka do korespondencji krajowej.

Fi.Cp29
40 PLN
30662

Fi.Cp29
60 PLN
30663

Fi.Cp30
40 PLN