Auction 75. Postal stationery

23864

1904 trójjęzyczna kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.p23
25 PLN
28742

Fi.Cp126
20 PLN
30506

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 17 z dodatkowo występującą cechą opisową 20; bardzo dobry stan zachowania; sygnowane Pelczar.

Fi.Cp1I (1s)
100 PLN
30507

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 14; dobry stan zachowania (punktowa przebarwienia na górnej i lewej krawędzi karty).

Fi.Cp1I
60 PLN
30508

1918 wydanie warszawskie, karta z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen.; wg. najnowszej klasyfikacji Berbeki i Pelczara - wymiary mieszczące się w typie 5, brak wspólnych cech opisowych dla tego typu (2, 5), ale występują nienotowane (11 i 22); dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia na i pod górnymi ząbkami doklejonego znaczka) - karta niekatalogowana!!!

Fi.Cp1II (1s)
200 PLN
30509

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

Fi.Cp2II
40 PLN
30510

Fi.Cp2II
50 PLN
30511

Fi.Cp2II
50 PLN
30512

Fi.Cp3I
180 PLN
30513

Fi.Cp3I
220 PLN
30514

Fi.Cp3I
200 PLN
30515

Fi.Cp4ay-by
250 PLN
30516

Fi.Cp5x, y
300 PLN
30517

1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck6
60 PLN
30518

1919 koperta ze znakiem opłaty.

Fi.Ck6
70 PLN
30519

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp8I
600 PLN
30520

Fi.Cp12I
200 PLN
30521

karta podwójna z nadrukiem typu 96; opis i gwarancja Schmutz;

Fi.Cp12I-II, 13I-II
1 200 PLN
30522

Fi.Cp12II
70 PLN
30523

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 96.

Fi.Cp12II
60 PLN
30524

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42.

Fi.Cp12II
50 PLN
30525

Fi.Cp13IIA
100 PLN
30526

Fi.Cp13INp
2 500 PLN
30527

Fi.Cp14IIx
40 PLN
30528

Fi.Cp14IIx
100 PLN
30529

Fi.Cp14IIx
100 PLN
30530

Fi.Cp14IIx
100 PLN
30531

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
30532

Fi.Cp14IIx
100 PLN
30533

Fi.Cp14IIx
100 PLN
30534

Fi.Cp14IIx, 76B
150 PLN
30535

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120.

Fi.Cp 14IIy
80 PLN
30536

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 118.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
30537

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Cp14IIy
100 PLN
30538

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 77.

Fi.Cp14IIy
80 PLN
30539

Fi.Cp14IIy
100 PLN
30540

Fi.Cp14IIy
100 PLN
30541

Fi.Cp14Ix
120 PLN
30542

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp14Ix
100 PLN
30543

Fi.Cp14Ix
100 PLN