The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 75. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
30904

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z nadrukiem typu 14, wysłana 6.12 z Bytomia do Sanoka; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
50 PLN
30905

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
30906

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
30907

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 12.

Fi.Cp122
30 PLN
SOLD
30908

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
50 PLN
30909

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
30910

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

Fi.Cp122
100 PLN
30911

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
20 PLN
30912

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
30913

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
30914

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
15 PLN
30915

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
30916

1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
10 PLN
30917

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
30918

1951 całostka błędem "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130 B1
30 PLN
30919

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck13
150 PLN
30920

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14a
270 PLN
30921

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
30922

1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck15Ib
300 PLN
30923

1952 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
30924

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
30925

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp131
10 PLN
30926

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 21b.

Fi.Cp131
10 PLN
30927

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23.

Fi.Cp131
20 PLN
30928

1952 całostka z sygnaturą III.52 i z hasłem propagandowym 19/18b.

Fi.Cp132
30 PLN
30929

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21b-23.

Fi.Cp132
40 PLN
30930

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b.

Fi.Cp132
40 PLN
30931

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23.

Fi.Cp132
40 PLN
30932

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp133
10 PLN
30933

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
30934

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.25.-).

Fi.Cp134
15 PLN
30935

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
750 PLN
30936

1953 koperta lotnicza "Samolot nad portem w Gdyni", sygnatura (V-1952).

Fi.Ck17
36 PLN
SOLD
30937

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck18a
270 PLN
30938

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp135
10 PLN
30939

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp135
12 PLN
30940

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 18b, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
30941

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

Fi.Cp135
20 PLN
30942

1953 rocznik - 13 kart w tym po 6 sztuk Cp135 i Cp136 (komplet 6 haseł propagandowych); idealny stan zachowania.

Fi.Cp135-37
260 PLN
SOLD
30943

1954 całostka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego, hasło propagandowe 19.

Fi.Cp132A
40 PLN