37040 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 25 PLN | |
37041 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka. | Fi.Cp108 |
| 40 PLN | |
37042 |
1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie szarobiałym z sygnaturą VIII.47. | Fi.Cp[103 |
| 30 PLN | |
37043 |
1949 koperta "Bierut", bez hasła propagandowego, druk z III walca (trzy kropki pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dobry stan zachowania (na lewej i części górnej krawędzi przebarwienia od światła). | Fi.Ck12 |
| 100 PLN | |
37044 |
1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe A - "Przed wsią ...", druk z XII walca (dwanaście kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dodatkowo w związku z zarządzeniem Ministra P.i T. z 24.III.1950 obowiązkowo doklejono znaczek pocztowy o wartości 5 zł z przeznaczeniem sumy osiągniętej na odbudowę Warszawy; wewnątrz oryginalnie dołączany papier listowy; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady po podlepkach). | Fi.Ck12I |
| 160 PLN | |
37045 |
1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z V walca (pięć kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck12I |
| 250 PLN | |
37046 |
1949 Bolesław Bierut, koperta z walca XIII z hasłem propagandowym A. | Fi.Ck12I |
| 76 PLN SOLD | |
37047 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie y. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
37048 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą I.49 na kartonie y. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
37049 |
1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie x. | Fi.Cp109I |
| 15 PLN | |
37050 |
| 60 PLN | |
37051 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
37052 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
37053 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp110IAa |
| 150 PLN | |
37054 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 12. | Fi.Cp110IAa |
| 100 PLN | |
37055 |
1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem krakowskim. | Fi.Cp110IAb |
| 60 PLN | |
37056 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego, odstęp pomiędzy 1 i 0 1,5 mm, ilustracja nr 1 i nadruk groszy typ 23. | Fi.Cp110IAc |
| 350 PLN | |
37057 |
1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem krakowskim. | Fi.Cp110IBb |
| 60 PLN | |
37058 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 19. | Fi.Cp110IBb |
| 100 PLN | |
37059 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110II |
| 65 PLN | |
37060 |
1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem łódzkim. | Fi.Cp110IIa |
| 60 PLN | |
37061 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją nr 4. | Fi.Cp110IIa |
| 100 PLN | |
37062 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 60 PLN | |
37063 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN | |
37064 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIz. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
37065 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIx. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
37066 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIx. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
37067 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIy. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
37068 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIx. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
37069 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIz. | Fi.Cp111 |
| 65 PLN | |
37070 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb. | Fi.Cp112III |
| 60 PLN | |
37071 |
| 60 PLN | |
37072 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego. | Fi.Cp113 |
| 30 PLN | |
37073 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 130 PLN | |
37074 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan. | Fi.Cp116 |
| 45 PLN | |
37075 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy. | Fi.Cp117 |
| 20 PLN | |
37076 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
37077 |
| 30 PLN | |
37078 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem groszy typ 11. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
37079 |
1949 wydanie prowizoryczne, cztery całostki z nadrukiem typ 101 i kompletem różnych ilustracji. | Fi.Cp117 il.1-4 |
| 180 PLN | |