37160 |
| 160 PLN | |
37161 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.288.-). | Fi.Ck14 |
| 240 PLN SOLD | |
37162 |
1952 w związku z podwyższeniem taryf pocztowej zarządzeniem M.P.i T. z 5.I.1953 obowiązywało doklejanie w obrocie krajowym (zamiejscowym) na kartkach ze znakiem opłaty za 30+15 gr znaczka pocztowego wartości 15 gr, karta budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura VIII.52, hasło propagandowe 22; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp131 |
| 50 PLN | |
37163 |
1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, całostka część A z opłaconą odpowiedzią i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp132A |
| 80 PLN | |
37164 |
1952 Kongres Obrońców Pokoju w Warszawie. | Fi.Cp134 |
| 30 PLN | |
37165 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75. GR" z obiegu pocztowego z Leszna. | Fi.Ck14III |
| 80 PLN | |
37166 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN SOLD | |
37167 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, napis na klapie typ 1. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
37168 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
37169 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2. | Fi.Ck16a |
| 30 PLN | |
37170 |
1953 PODWÓJNY DRUK - spektakularny błąd do tej pory niekatalogowany!!! koperta "Elektrownia w Jaworznie" za 45+15 gr z napisem "CENA 70 GR" z hasłem propagandowym C; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Ck16x1 Dp |
| 6 000 PLN | |
37171 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 5 "CENA 75 GR", napis "CENA 95 GR" antykwą, klapa zaokrąglona, hasło propagandowe G; dofrankowana i wysłana -8.-3.59 z Zakopanego do Warszawy, znaki opłaty skasowane stemplem okolicznościowym "ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA ZAKOPANE 7-13.III.1956"; dobry stan zachowania. | Fi.Ck18IIIa |
| 50 PLN | |
37172 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
37173 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy zaokrąglone. | Fi.Ck18a |
| 80 PLN | |
37174 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
37175 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN SOLD | |
37176 |
1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy ostre. | Fi.Ck18a |
| 60 PLN | |
37177 |
1953 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18a |
| 50 PLN | |
37178 |
| 10 PLN | |
37179 |
1953 450. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika. | Fi.Cp137II |
| 70 PLN | |
37180 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
37181 |
| 30 PLN | |
37182 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe G, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
37183 |
| 30 PLN | |
37184 |
| 40 PLN | |
37185 |
1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, gwarancja Rzadkosz. | Fi.Cp132B |
| 20 PLN | |
37186 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", czerwony stempelek typu 15 (Warszawa stołeczna) na karcie z sygnaturą III-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 10.11.54 z Warszawy do Radomia; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 40 PLN | |
37187 |
1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 20b, wysłanej 22.09.54 z miejscowości Wielka Wieś na Helu do Lublina; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp136 |
| 50 PLN | |
37188 |
| 20 PLN | |
37189 |
1956 koperta z sygnaturą III 57 z obiegu pocztowego. | Fi.Ck20 |
| 40 PLN | |
37190 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą XII.55. | Fi.Cp138 |
| 40 PLN | |
37191 |
1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp144 |
| 25 PLN | |
37192 |
| 30 PLN | |
37193 |
| 40 PLN | |
37194 |
| 80 PLN | |
37195 |
1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta. | Fi.Cp149 |
| 10 PLN | |
37196 |
| 140 PLN | |
37197 |
1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-). | Fi.Cp154 |
| 15 PLN | |
37198 |
| 60 PLN | |
37199 |
1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO. | Fi.Cp165 |
| 20 PLN | |