36960 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy. | Fi.Cp95AIIx |
| 20 PLN | |
36961 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarobiałym. | Fi.Cp95AIIx |
| 35 PLN | |
36962 |
| 35 PLN | |
36963 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobiałym. | Fi.Cp95AIIxa |
| 35 PLN | |
36964 |
1945 Belweder, gwarancja i oznaczenie Walocha. | Fi.Cp95AIIxa |
| 40 PLN | |
36965 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobszarym. | Fi.Cp95AIIy |
| 50 PLN | |
36966 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp95AIy |
| 60 PLN | |
36967 |
1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym. | Fi.Cp95AIz |
| 60 PLN | |
36968 |
1945 Belweder, całostka z uszkodzonym napisem "NADAWCA", gwarancja i opis Walocha. | Fi.Cp95BIIx |
| 130 PLN SOLD | |
36969 |
1945 Belweder 3(5)zł, dwie karty ilustrowane: niebieska Leszno Wlkp.-ratusz, brązowa Warszawa-UPT na ul.Nowogrodzkiej; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp99-100 |
| 120 PLN | |
36970 |
1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łaska, stempel cenzury wojskowej nr 1914, gwarancja Pelczar. | Fi.NCp91Ł |
| 200 PLN | |
36971 |
1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 396, gwarancja Pelczar. | Fi.NCp91Ł |
| 200 PLN | |
36972 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 40 PLN | |
36973 |
| 40 PLN | |
36974 |
1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym. | Fi.Cp96IA |
| 30 PLN | |
36975 |
1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym. | Fi.Cp96IB |
| 40 PLN | |
36976 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
36977 |
1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." i hasłem propagandowym 11, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp96IIa |
| 40 PLN | |
36978 |
1947 całostki wydania dla upamiętnienia ofiar obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu. | Fi.70 |
| 70 PLN | |
36979 |
1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym. | Fi.Cp96III |
| 40 PLN | |
36980 |
| 35 PLN | |
36981 |
| 30 PLN | |
36982 |
| 80 PLN | |
36983 |
1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu, kartka za 6 zł na kartonie kremowym i kremowoszarym. | Fi.Cp97-8 |
| 100 PLN | |
36984 |
1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek. | Fi.Cp97-8 |
| 60 PLN | |
36985 |
1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.140.-). | Fi.Cp97-98 |
| 80 PLN | |
36986 |
| 100 PLN | |
36987 |
1947 Belweder, całostki ilustrowane. | Fi.Cp99-100 |
| 80 PLN | |
36988 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego. | Fi.Cp101a |
| 30 PLN | |
36989 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana. | Fi.Cp101a |
| 50 PLN | |
36990 |
| 80 PLN | |
36991 |
1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana stemplowana. | Fi.Cp101c |
| 50 PLN | |
36992 |
1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego. | Fi.Cp102I |
| 25 PLN | |
36993 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii. | Fi.Cp102I |
| 20 PLN | |
36994 |
| 35 PLN | |
36995 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, kartka bez dodatkowego dodruku. | Fi.Cp102I |
| 40 PLN | |
36996 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji Kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 90 PLN | |
36997 |
1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS. | Fi.Cp102II |
| 80 PLN | |
36998 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 12. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |
36999 |
1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp107 |
| 80 PLN | |