37200 |
| 500 PLN | |
37201 |
1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE. | Fi.Cp170 |
| 15 PLN | |
37202 |
| 20 PLN | |
37203 |
1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta. | Fi.Cp174 |
| 10 PLN | |
37204 |
1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta. | Fi.Cp176 |
| 10 PLN | |
37205 |
| 200 PLN | |
37206 |
| 200 PLN | |
37207 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
37208 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60. | Fi.Cp179 |
| 50 PLN | |
37209 |
| 80 PLN | |
37210 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42. | Fi.Cp179b |
| 10 PLN | |
37211 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44. | Fi.Cp179b hp 29-44 |
| 100 PLN | |
37212 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
37213 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp180 |
| 50 PLN | |
37214 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp183 |
| 50 PLN SOLD | |
37215 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
37216 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
37217 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60. | Fi.Cp184 |
| 50 PLN | |
37218 |
1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
37219 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
37220 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62. | Fi.Cp185 |
| 50 PLN | |
37221 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60. | Fi.Cp185a |
| 10 PLN | |
37222 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich (II), pałac Branickich w Białymstoku - kolor zielony na znaku opłaty przesunięty w lewo, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.Cp188 MK |
| 600 PLN | |
37223 |
| 250 PLN | |
37224 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW". | Fi.Cp191 |
| 80 PLN | |
37225 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW", sygnatura XI 59, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp191I |
| 400 PLN | |
37226 |
1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW". | Fi.Cp191I |
| 480 PLN | |
37227 |
1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW". | Fi.Cp191I |
| 400 PLN | |
37228 |
1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62. | Fi.Ck33 |
| 40 PLN SOLD | |
37229 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-). | Fi.Cp205 |
| 480 PLN | |
37230 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205bs |
| 20 PLN | |
37231 |
1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu. | Fi.Cp205ds |
| 20 PLN | |
37232 |
1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja. | Fi.Cp208MK |
| 100 PLN | |
37233 |
| 280 PLN | |
37234 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210a |
| 30 PLN | |
37235 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210a |
| 30 PLN | |
37236 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu. | Fi.Cp210b |
| 30 PLN | |
37237 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210b |
| 30 PLN | |
37238 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe". | Fi.Cp210c |
| 30 PLN | |
37239 |
1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu. | Fi.Cp210c |
| 30 PLN | |