37320 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami. | Fi.Cp650I |
| 40 PLN | |
37321 |
1976 karty z prywatnym dodrukiem - "XV Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF "DZIEŃ ZNACZKA" Warszawa, 3.X.1976 r. XX lat obchodów DNIA ZNACZKA w Polsce 1956-1976", skasowane datownikiem okolicznościowym; temat - ARCHITEKTURA. | Fi.Cp658 |
| 50 PLN | |
37322 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN | |
37323 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77 z błędem "brak pierwszej cyfry 0 w sygnaturze". | Fi.Ck62B5 |
| 100 PLN | |
37324 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 79 z błędem "uszkodzone X w sygnaturze". | Fi.Ck62B6 |
| 100 PLN | |
37325 |
1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z podwójnym drukiem barwy szarej - sygnatura, nominał koperty, orzeł w znaku opłaty, linie adresowe na froncie i tyle koperty, koperta z sygnaturą XII 76, nie katalogowane. | Fi.Ck62MK |
| 500 PLN | |
37326 |
1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 sztuk w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Cp662-87 |
| 60 PLN | |
37327 |
1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77. | Fi.Cp664 |
| 30 PLN | |
37328 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk. | Fi.Cp667 |
| 40 PLN | |
37329 |
| 30 PLN | |
37330 |
| 30 PLN | |
37331 |
1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF. | Fi.Cp677 |
| 25 PLN | |
37332 |
1977 60-lecie Rewolucji Październikowej, kartka z dodrukiem z okazji krajowej wystawy filatelistycznej w Sieradzu, sygnatura X.77. | Fi.Cp680c |
| 15 PLN | |
37333 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
37334 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 70 PLN | |
37335 |
| 50 PLN | |
37336 |
| 40 PLN | |
37337 |
1978 Międzynarodowy Rok Dziecka 1979, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej. | Fi.Cp715II |
| 80 PLN | |
37338 |
| 40 PLN | |
37339 |
1979 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk (Fi.79,50). | Fi.Cp719-43 |
| 60 PLN | |
37340 |
1980 karta nakładu z 1978 roku z prywatnym dodrukiem - "CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP im.Bohaterów Warszawy 21.IX.1980 VI HARCERSKI FESTYN MŁODZIEŻY SZKOLNEJ"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp712 |
| 20 PLN | |
37341 |
1980 karty pocztowe czyste, rocznik - 35 sztuk (Fi.105.-). | Fi.Cp744-78 |
| 70 PLN | |
37342 |
1980 Dzień olimpijczyka, całostka z nadrukiem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp749, 749I |
| 40 PLN | |
37343 |
1980 karta z prywatnym dodrukiem - "Nadanie imienia Henryka Sienkiewicza Siedleckiej Chorągwi Z.H.P Okrzeja 21.09.80 r."; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp750 |
| 30 PLN | |
37344 |
| 40 PLN | |
37345 |
| 40 PLN | |
37346 |
1980 30-lecie PZF, całostka wadliwie wycięta - prawa część rysunku po lewej stronie kartki. | Fi.Cp755MK2 |
| 70 PLN | |
37347 |
1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, całostka z dodrukiem z okazji Biesiady Humorystów w Kostrzynie 81. | Fi.Cp765 |
| 40 PLN | |
37348 |
1980 karnet - II Wystawa Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, niewielki nakład - 700 sztuk! bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp766K |
| 500 PLN | |
37349 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.85,50). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
37350 |
1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA I SPORT-POLONIA '81 Z OKAZJI IV POLONIJNYCH IGRZYSK SPORTOWYCH W KRAKOWIE 13-19.VII.1981"; temat - SPORT. | Fi.Cp735 |
| 20 PLN | |
37351 |
1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna 70-lecie 3. Krakowskiej Drużyny Harcerskiej im.Kazimierza Pułaskiego 11-18.XI.1981"; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp735 |
| 20 PLN | |
37352 |
1981 całostka z okolicznościowym dodrukiem z okazji konkursu filatelistycznego w Białymstoku. | Fi.Cp750 |
| 15 PLN | |
37353 |
1981 całostka z okolicznościowym dodrukiem z okazji konkursu filatelistycznego w Białymstoku. | Fi.Cp765 |
| 15 PLN | |
37354 |
1981 Dzień Olimpijczyka, całostka z drukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie. | Fi.Cp780I |
| 50 PLN | |
37355 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 60 PLN | |
37356 |
1982 koperta lotnicza podwójnie złożona i sklejona, koperta składa się z dwóch złożonych kopert. | Fi.Ck70 |
| 200 PLN | |
37357 |
1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK". | Fi.Cp807I |
| 100 PLN | |
37358 |
1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK" i dodatkowo normalna całostka. | Fi.Cp808, 807I |
| 100 PLN | |
37359 |
1983 400-lecie wprowadzenia jednolitej taryfy pocztowej, koperta z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Ck73bMK |
| 90 PLN | |