36760 |
1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.60.-). | Fi.Cp49IA |
| 80 PLN | |
36761 |
1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp49II |
| 200 PLN | |
36762 |
| 80 PLN | |
36763 |
| 10 PLN | |
36764 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka makulaturowa z ilustracją 14 z II nakładu bez druku typograficznego, gwarancja i oznaczenie Pelczar. | Fi.Cp50II MK |
| 2 000 PLN | |
36765 |
| 50 PLN | |
36766 |
| 140 PLN | |
36767 |
| 140 PLN | |
36768 |
| 140 PLN | |
36769 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
36770 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
36771 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą. | Fi.Cp50IIc |
| 100 PLN | |
36772 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
36773 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, II nakład, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
36774 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21, II nakład, sygnatura XI-1931 długa. | Fi.Cp50IIc |
| 120 PLN | |
36775 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka makulaturowa z ilustracją 23 z I nakładu bez druku typograficznego, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp50I MK |
| 1 800 PLN | |
36776 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 80 PLN SOLD | |
36777 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 80 PLN SOLD | |
36778 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 131 PLN SOLD | |
36779 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 131 PLN SOLD | |
36780 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 85 PLN SOLD | |
36781 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 131 PLN SOLD | |
36782 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 60 PLN SOLD | |
36783 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 85 PLN SOLD | |
36784 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 80 PLN SOLD | |
36785 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 131 PLN SOLD | |
36786 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 85 PLN SOLD | |
36787 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 85 PLN SOLD | |
36788 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, I nakład - sygnatura VIII-1931. | Fi.Cp50Ia |
| 80 PLN SOLD | |
36789 |
1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, parka nie rozciętych całostek z arkusza drukarskiego zawierającego całostki z wszystkimi ilustracjami, z ilustracjami nr 26 i 30 z sygnaturą VIII-1931 z stemplem "WZÓR" na znakach opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, minimalne zagniecenia, same takie całostki są rzadkie, a nierozcięta parka unikatowa, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp50Ia WZÓR |
| 3 000 PLN | |
36790 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, I nakład - sygnatura VII-1931, drobna plamka w górnym lewym narożniku. | Fi.Cp50Ib |
| 240 PLN | |
36791 |
| 10 PLN | |
36792 |
1932 całostka z Jedzrzejów z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp51 |
| 40 PLN | |
36793 |
1932 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 20 gr, sygnatura M.P.i T.(IX-1933)500.000., przesłana 10.VIII.34 miejscowo we Lwowie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym PACZKI ŻYWNOŚCIOWE wyróżnik "a" (Myślicki 32 112); bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp52A |
| 50 PLN | |
36794 |
1932 druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura X-1938; druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932, adresowany do Oszmiany, znak opłaty skasowany 25.10.1938 datownikiem "WILNO 1" z wyróżnikiem "j"; druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932; 1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka); na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka (Fi.510.-). | Fi.Cp53-54 |
| 500 PLN | |
36795 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
36796 |
1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-). | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
36797 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp54 |
| 45 PLN | |
36798 |
1932 kartka w sprawach żywnościowy. | Fi.Cp54 |
| 50 PLN | |
36799 |
1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 1. | Fi.Cp55 |
| 80 PLN SOLD | |