36840 |
1934 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp65 |
| 160 PLN | |
36841 |
| 40 PLN | |
36842 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-). | Fi.Cp65A |
| 40 PLN | |
36843 |
1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-). | Fi.Cp65B |
| 60 PLN | |
36844 |
1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy. | Fi.Cp65B |
| 50 PLN | |
36845 |
| 20 PLN | |
36846 |
| 30 PLN | |
36847 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20. | Fi.Cp68 |
| 150 PLN | |
36848 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9. | Fi.Cp68 |
| 150 PLN SOLD | |
36849 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 29 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 31.11.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp68 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
36850 |
1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji 1-32, dobry stan zachowania. | Fi.Cp68 il. 1-32 |
| 3 200 PLN SOLD | |
36851 |
1935 Tatry, kartka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp69 |
| 20 PLN | |
36852 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.04.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp70 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
36853 |
1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1936 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp71 |
| 160 PLN | |
36854 |
1936 kartka z Torunia do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp69, 280 |
| 20 PLN SOLD | |
36855 |
1936 kartka z Krynicy do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp69, 280 |
| 20 PLN | |
36856 |
1937 koperta na przesyłki lotnicze. | Fi.Ck9 |
| 50 PLN | |
36857 |
1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.60.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN | |
36858 |
| 30 PLN | |
36859 |
1937 całostka na odpowiedź odesłana zwrotnie z Niemiec do Polski, polska całostka i znaczek stemplowane w niemieckim Friedrichstal. | Fi.Cp71B |
| 300 PLN | |
36860 |
1937 dworzec morski w Gdyni, kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN SOLD | |
36861 |
1937 dworzec w Gdyni, całostka z hasłem propagandowym 9 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 30.03.37 w przededniu wprowadzenia tych całostek do obiegu, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp72 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
36862 |
1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp74 |
| 160 PLN | |
36863 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią odwrotnie złożona, sygnatura I.1937. | Fi.Cp74 |
| 120 PLN | |
36864 |
| 25 PLN | |
36865 |
1937 kartka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp75 |
| 40 PLN | |
36866 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN SOLD | |
36867 |
1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
36868 |
1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12. | Fi.Cp76 |
| 120 PLN | |
36869 |
| 120 PLN | |
36870 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno. | Fi.Cp77 |
| 200 PLN | |
36871 |
1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 22 z usterką "brak kropki po sygnaturze". | Fi.Cp77 |
| 240 PLN | |
36872 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78 |
| 20 PLN | |
36873 |
1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 22.11.38, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp78 WZÓR |
| 1 200 PLN | |
36874 |
| 15 PLN | |
36875 |
| 30 PLN | |
36876 |
| 15 PLN | |
36877 |
1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4. | Fi.Cp78II2 |
| 20 PLN | |
36878 |
| 15 PLN | |
36879 |
| 15 PLN SOLD | |