Auction 113. Postal stationery

21414

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
21415

Fi.Cp86
60 PLN
21416

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp86
60 PLN
21417

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46, znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp86
1 000 PLN
21418

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21419

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 - August Cieszkowski; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21420

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35 - Aleksander Gierymski; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21421

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 52 - Barok Buczacz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
21422

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 58 - Stanisław Noakowski wizja pałacu Ujazdowskiego w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
21423

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp86 WZÓR
1 000 PLN
21424

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej.

Fi.Cp87
240 PLN
21425

Fi.Cp87
240 PLN
21426

Fi.Cp87
7 000 PLN
21427

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska Curie.

Fi.Cp87
200 PLN
21428

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją 64 - Polski Czerwony Krzyż.

Fi.Cp87
1 000 PLN
21429

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik.

Fi.Cp87
350 PLN
21430

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp87
180 PLN
21431

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp87
200 PLN
21432

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp87
200 PLN
21433

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp87
200 PLN
21434

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp87
210 PLN
21435

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 20 - Mikołaj Kopernik.

Fi.Cp87
300 PLN
21436

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13 - Henryk Sienkiewicz.

Fi.Cp87
300 PLN
21437

Fi.Cp87
300 PLN
21438

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27.

Fi.Cp87
200 PLN
21439

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp87
200 PLN
21440

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp87
200 PLN
21441

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp87
200 PLN
21442

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp87
200 PLN
21443

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp87
200 PLN
21444

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

Fi.Cp87
200 PLN
21445

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp87
200 PLN
21446

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 33.

Fi.Cp87
200 PLN
21447

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 36.

Fi.Cp87
200 PLN
21448

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp87
200 PLN
21449

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 57 - Henryk Siemiradzki.

Fi.Cp87
300 PLN
21450

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59.

Fi.Cp87
400 PLN
21451

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp87
200 PLN
21452

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp87
400 PLN
21453

1939 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego z Sierszy koło Trzebini.

Fi.Cp69
120 PLN