Auction 113. Postal stationery

21334

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego z Rabki

Fi.Cp68
30 PLN
21335

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 22 nadana jako polecona ze Szczawnicy do Tarnowa

Fi.Cp68
50 PLN
21336

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Głóna, wysłana 22.I.36 z Warszawy do miejscowości Przybysławice poczta Miechów-Charsznice; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
21337

1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68 il. 1-32
5 400 PLN
21338

1937 Edward Rydz Śmigły, koperta 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie z datą sprzed wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz.

Fi.Ck8 WZÓR
1 500 PLN
21339

Fi.Ck9
30 PLN
21340

Fi.Cp74
80 PLN
21341

Fi.Cp74B
25 PLN
21342

1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Francji, wirnik okolicznościowy "XVII FESTIWAL SIMC / Międzynarodowego Towarzystwa / Muzyki Współczesnej / WARSZAWA - KRAKÓW 14-21.IV.1939".

Fi.Cp75
50 PLN
21343

1937 Zamek w Mirze, całostka z sygnaturą X-1937 z obiegu pocztowego z Warszawy do Niemiec, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ/ CHRONI - RATUJE/ CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM/ P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104).

Fi.Cp75
40 PLN
21344

Fi.Cp76
120 PLN
21345

Fi.Cp76
120 PLN
21346

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 27 - Hel Port.

Fi.Cp76
120 PLN
21347

Fi.Cp76
30 PLN
21348

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp76
70 PLN
21349

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 29.

Fi.Cp76
100 PLN
21350

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp76
100 PLN
21351

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp76
80 PLN
21352

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego, Milanówek

Fi.Cp76
50 PLN
21353

1937 uniwersytet we Lwowie, 32 całostki z kompletem ilustracji, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp76 il. 1-32
3 800 PLN
21354

Fi.Cp77
300 PLN
21355

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp77
160 PLN
21356

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp77
160 PLN
21357

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp77
160 PLN
21358

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp77
160 PLN
21359

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 9 - Tatry.

Fi.Cp77
160 PLN
21360

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia.

Fi.Cp77
160 PLN
21361

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp77
160 PLN
21362

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 12 - Wilno.

Fi.Cp77
160 PLN
21363

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

Fi.Cp77
160 PLN
21364

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 24 - Gołuchów.

Fi.Cp77
160 PLN
21365

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp77
160 PLN
21366

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry.

Fi.Cp77
160 PLN
21367

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp77
150 PLN
21368

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 z obiegu pocztowego z Bydgoszczy do Niemiec, złamany prawy dolny narożnik.

Fi.Cp77
100 PLN
21369

1937 Zamek w Mirze, 32 całostki z kompletem ilustracji, kartki z ilustracja 31 i 32 z niedobitymi kropkami na końcu sygnatury, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp77 il. 1-32
7 200 PLN
21370

1938 koperta z sygnaturą V-1937 z obiegu pocztowego z Czarze.

Fi.Ck7
25 PLN
21371

Fi.Ck10
50 PLN
21372

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu krajowego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.11.38, lekkie zagiecie, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp78 WZÓR
800 PLN
21373

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z krótkim napisem "KARTA POCZTOWA" z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp78II2
20 PLN