Auction 113. Postal stationery

21614

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
60 PLN
21615

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp106
50 PLN
21616

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp106
60 PLN
21617

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp106
40 PLN
21618

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp106
40 PLN
21619

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 21.

Fi.Cp106
40 PLN
21620

1948 trzy walczące orły, 22 kartki z kompletem ilustracji, dobry stan zachowania.

Fi.Cp106 il.1-22
1 600 PLN
21621

Fi.Cp107
40 PLN
21622

1948 całostka z ilustracją wielkanocną nr 17.

Fi.Cp107
40 PLN
21623

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp107
45 PLN
21624

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp107
80 PLN
21625

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 5.

Fi.Cp107
80 PLN
21626

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1.

Fi.Cp107
80 PLN
21627

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp107
80 PLN
21628

Fi.Cp108
60 PLN
21629

1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej.

Fi.Cp108
40 PLN
21630

Fi.Cp108
30 PLN
21631

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14, całostka z ilustracją 4.

Fi.Cp121
50 PLN
21632

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp121
50 PLN
21633

1949 wydanie prowizoryczne, nadruk typ 14, całostka z ilustracją 10.

Fi.Cp121
50 PLN
21634

1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie szarobiałym z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp[103
30 PLN
21635

1949 koperta z lekkimi zagnieceniami na marginesach.

Fi.Ck11
50 PLN
21636

1949 koperta z hasłem propagandowym B.

Fi.Ck12I
35 PLN
21637

1949 koperta z hasłem propagandowym A.

Fi.Ck12I
60 PLN
21638

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII 48.

Fi.Cp109I
30 PLN
21639

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie y.

Fi.Cp109I
15 PLN
21640

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą I.49 na kartonie y.

Fi.Cp109I
15 PLN
21641

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie x.

Fi.Cp109I
15 PLN
21642

Fi.Cp109II
50 PLN
21643

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą VI.49 i hasłem propagandowym 15.

Fi.Cp109II
15 PLN
21644

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14.

Fi.Cp109II
15 PLN
21645

Fi.Cp109II
40 PLN
21646

Fi.Cp109II, 519, 521
Mi.650, 653
40 PLN
21647

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (odlew stereotypowy) - odmiana a: wszystkie linijki odbite równomiernie, zakończenie "1" kanciaste; czysta w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp110 IBa
200 PLN
21648

Fi.Cp110 IIb
100 PLN
21649

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 4.

Fi.Cp110Aa
120 PLN
21650

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego.

Fi.Cp110I
80 PLN
21651

Fi.Cp110I
80 PLN
21652

Fi.Cp110I
55 PLN
21653

Fi.Cp110I
55 PLN