Auction 113. Postal stationery

21494

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ I, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89I
150 PLN
21495

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 63 - Polski Czerwony Krzyż, nadruk typ I.

Fi.Cp89I
400 PLN
21496

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 60, nadruk typ I.

Fi.Cp89I
140 PLN
21497

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 56, nadruk typ I.

Fi.Cp89I
140 PLN
21498

Fi.Cp89II
200 PLN
21499

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp89II
150 PLN
21500

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 4, nadruk typ II, plamki.

Fi.Cp89II
90 PLN
21501

Fi.Cp89II
120 PLN
21502

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 37, nadruk typ II.

Fi.Cp89II
120 PLN
21503

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 22, nadruk typ II.

Fi.Cp89II
120 PLN
21504

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 14, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89II
120 PLN
21505

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 33, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89II
120 PLN
21506

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 17, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89II
120 PLN
21507

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 44, nadruk typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp89II
120 PLN
21508

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 23, nadruk typ II.

Fi.Cp89II
120 PLN
21509

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 40.

Fi.Cp90
1 700 PLN
21510

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 38.

Fi.Cp90
1 700 PLN
21511

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze i ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, nakład około 200 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Walocha.

Fi.Cp90I
1 500 PLN
21512

Fi.CfpU4
160 PLN
21513

1945 formularz służbowy na przedwojennej kopercie pocztowej z wydrukowanym znakiem opłaty z Edwardem Rydzem - Śmigłym na przesyłki lotnicze (Ck9), znak opłaty zadrukowany czarną belką, dobry stan zachowania.

Fi.Cfpu
400 PLN
21514

1945 całostka typu II na kartonie z z hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp91IIz
271 PLN
21515

1945 całostka typu I na kartonie x z hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp91Ix
200 PLN
21516

1945 całostka typu I na kartonie y z hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp91Iy
300 PLN
21517

1945 formularz pocztówkowy z stemplem opłaty gotówkowej i hasłem propagandowym g.

Fi.Cp91W
280 PLN
21518

1945 formularz pocztówkowy z stemplem opłaty gotówkowej i hasłem propagandowym c.

Fi.Cp91W
352 PLN
21519

Fi.Cp91W
150 PLN
21520

1945 wydanie prowizoryczne łódzkie.

Fi.Cp91Ł
70 PLN
21521

1945 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy z hasłem propagandowym 7b.

Fi.Cp92
70 PLN
21522

Fi.Cp92, 362
90 PLN
21523

1945 całostka typu I z hasłem propagandowym 1a.

Fi.Cp92I
195 PLN
21524

Fi.Cp92II
140 PLN
21525

1945 całostka typu II z hasłem propagandowym 8.

Fi.Cp92II
150 PLN
21526

1945 całostka typu II z hasłem propagandowym 7b.

Fi.Cp92II
185 PLN
21527

1945 pomnik Władysława Jagiełły w Krakowie, całostka na kartonie seledynowym.

Fi.Cp93
65 PLN
21528

1945 kartka na papierze kremowym.

Fi.Cp93
50 PLN
21529

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym długości 31,7 mm (typ 1); dofrankowana i wysłana 30.3.46 z Sochaczewa do Łodzi, znaki opłaty unieważnione datownikiem prowizorycznym.

Fi.Cp94A typ1
20 PLN
21530

1945 Belweder, dwie całostki na dwóch odmianach kartonu o różnych długościach sygnatur.

Fi.Cp94A typ1, 2
90 PLN
21531

Fi.Cp94A typ 2
40 PLN
21532

Fi.Cp94A typ2
40 PLN
21533

Fi.Cp94B
80 PLN