The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 113. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
21294

1932 całostka z Jedzrzejów z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp51
40 PLN
21295

1932 całostka druk w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp53
70 PLN
SOLD
21296

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
21297

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady po podlepkach.

Fi.Cp56
80 PLN
SOLD
21298

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp57
120 PLN
21299

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp57
120 PLN
21300

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28, na odwrocie ślady podlepek.

Fi.Cp57
90 PLN
21301

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23.

Fi.Cp57
120 PLN
21302

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp57
120 PLN
21303

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp57
120 PLN
21304

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp57
120 PLN
21305

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 29.

Fi.Cp57
120 PLN
21306

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp57
120 PLN
21307

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp57
120 PLN
21308

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp57
120 PLN
21309

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp57
120 PLN
21310

1933 wydanie prowizoryczne, karty nr.45 o sygnaturach długości 35 mm z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze), sygnatura "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-25", czysta;

karta dofrankowana i wysłana 29.IV.1935 z urzędu Lwów 2 do Krosna, znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" (Myślicki 32 113);

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp58IIa
400 PLN
21311

1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym z cytatem J. Piłsudskiego.

Fi.Cp58IIa
40 PLN
SOLD
21312

1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką.

Fi.Cp58IIa
50 PLN
21313

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z sygnaturą długości 35 mm z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze), dofrankowana i wysłana 15.3.34 z Bydgoszczy do Fordonu; słabszy stan zachowania.

Fi.Cp58Ia
30 PLN
21314

1933 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp58Ia
30 PLN
21315

1933 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą krótką.

Fi.Cp58Ia
50 PLN
21316

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego z Przemyśla.

Fi.Cp56
35 PLN
21317

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 9 z obiegu pocztowego z Rzeszowa do Krakowa.

Fi.Cp57
35 PLN
21318

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp59
35 PLN
21319

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta podwójna 10+10/20+20 gr; na części A - nadruk w kolorze niebieskim, na części B - nadruk w kolorze granatowym; dobry stan zachowania.

Fi.Cp60
300 PLN
21320

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 26 i nadrukiem typ I.

Fi.Cp62
450 PLN
21321

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 25 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp62
40 PLN
21322

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 24 z obiegu pocztowego, dziurki po archiwizacji.

Fi.Cp62
50 PLN
21323

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp63
300 PLN
21324

1934 kartka z opłaconą odpowiedzią (cześć nadawcza) z obiegu pocztowego z Jaworzna.

Fi.Cp65A
40 PLN
21325

1934 godło państwowe - 15 gr, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 13.II.935 z miejscowości Tłumacz do Lwowa, dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
50 PLN
21326

1934 całostka z sygnaturą IX-1934 z obiegu pocztowego z Katowic do Niemiec.

Fi.Cp67
40 PLN
21327

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa Centralny Instytut Wychowania Fizycznego, wysłana 23.IX.36 z Warszawy do Lwowa; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
21328

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 5 z miejscowego obiegu pocztowego w Bielsku.

Fi.Cp68
40 PLN
21329

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 19 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Krechowic do Austrii.

Fi.Cp68
40 PLN
21330

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 31 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Warszawy do Austrii, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ / CHRONI - RATUJE / CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM / P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104).

Fi.Cp68
40 PLN
21331

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 31 z doklejonym znaczkiem z obiegu pocztowego z Warszawy do Austrii, wirnik propagandowy "POLSKI CZERWONY KRZYŻ / CHRONI - RATUJE / CZY JESTEŚ JUŻ CZŁONKIEM / P.C.K." Warszawa 2 (Myślicki 35 104).

Fi.Cp68
40 PLN
21332

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego z Koszyłowca.

Fi.Cp68
40 PLN
21333

1935 całostka z ilustracją 5 z obiegu pocztowego z Rzeszowa.

Fi.Cp68
35 PLN