Auction 113. Postal stationery

21374

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą I-1938

Fi.Cp79
75 PLN
21375

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka do obrotu zagranicznego z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 17.11.38, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp79 WZÓR
900 PLN
21376

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp80
50 PLN
21377

1938 kartka z hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego z 1 września 1939! z Czerniewic koło Włocławka do Torunia.

Fi.Cp81
120 PLN
21378

Fi.Cp83
50 PLN
21379

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", drobne zagniecenia, fotoatest Rzadkosz.

Fi.Cp83 WZÓR
700 PLN
21380

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 - Piotr Skarga, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21381

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21382

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 12 - Cyprian Norwid, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21383

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30 - Stanisław Moniuszko, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21384

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32 - Piotr Michałowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
21385

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 43, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
21386

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 59, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
21387

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 34.

Fi.Cp86
35 PLN
21388

1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
45 PLN
21389

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 46, stan bardzo dobry.

Fi.Cp86
40 PLN
21390

Fi.Cp86
50 PLN
21391

Fi.Cp86
50 PLN
21392

Fi.Cp86
50 PLN
21393

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 43 - Gotyk PELPLIN; doskonały dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
21394

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej

Fi.Cp86
150 PLN
21395

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
21396

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp86
65 PLN
21397

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 4.

Fi.Cp86
60 PLN
21398

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 6.

Fi.Cp86
60 PLN
21399

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp86
65 PLN
21400

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp86
60 PLN
21401

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 11.

Fi.Cp86
60 PLN
21402

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp86
60 PLN
21403

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 13 - Henryk Sienkiewicz.

Fi.Cp86
140 PLN
21404

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp86
60 PLN
21405

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 22.

Fi.Cp86
60 PLN
21406

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp86
60 PLN
21407

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 27.

Fi.Cp86
60 PLN
21408

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 33.

Fi.Cp86
65 PLN
21409

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 37.

Fi.Cp86
60 PLN
21410

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 38.

Fi.Cp86
60 PLN
21411

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 45.

Fi.Cp86
60 PLN
21412

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka użyta jako kartka po wojnie w 1947 roku wysłana z Wrześni do Londynu, osobliwe.

Fi.Cp86
120 PLN
21413

Fi.Cp86
60 PLN