Auction 113. Postal stationery

21254

1927 kartka z sygnaturą II-1927 z obiegu pocztowego z Krakowa do Wiedznia, gdzie pobrano dopłatę

Fi.Cp46
40 PLN
21255

1930 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą X-1928 z obiegu pocztowego z Ustronia.

Fi.Cp49I
200 PLN
21256

220 PLN
21257

220 PLN
21258

Fi.Cp48I
70 PLN
21259

Fi.Cp49I
100 PLN
21260

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - CZARNOHORA, Karpaty Wschodnie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka; czysta, doskonały stan zachowania.

Fi.Cp50IIb
400 PLN
21261

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21262

Fi.Cp50IIc
90 PLN
21263

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21264

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21265

Fi.Cp50IIc
150 PLN
21266

Fi.Cp50IIc
90 PLN
21267

Fi.Cp50IIc
80 PLN
21268

Fi.Cp50IIc
162 PLN
21269

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
124 PLN
21270

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21271

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21272

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Wilna do Małych Sołecznik, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
21273

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Łuczaja do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
21274

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21275

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 pierwszego nakładu z sygnaturą XI-1931, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21276

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 18, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21277

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21278

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21279

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 16, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21280

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
130 PLN
21281

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21282

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 30, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21283

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21284

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
21285

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
21286

Fi.Cp50Ia
90 PLN
21287

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
157 PLN
21288

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
123 PLN
21289

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 15, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
132 PLN
21290

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 17, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
129 PLN
21291

Fi.Cp50Ia
90 PLN
21292

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp50Ia WZÓR, 50Ia
1 800 PLN
21293

1932 kartka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym Challenge 1934.

Fi.Cp51
30 PLN