9969 |
| 30 PLN SOLD | |
9970 |
| 30 PLN SOLD | |
9971 |
1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza" (Fi.150.-); na odwrocie punktowe przebarwienia. | Fi.Cp68 |
| 120 PLN SOLD | |
9972 |
| 30 PLN | |
9973 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, 10 gr sygnatura X-1937, hasło propagandowe N - PODCZAS PODRÓŻY - KORZYSTAJCIE Z POCZTY PERONOWEJ; sygnatura VI-1938, hasło propagandowe L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ; na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka. | Fi.Cp72 |
| 80 PLN | |
9974 |
1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7. | Fi.Cp72 |
| 20 PLN | |
9975 |
1937 kartka z sygnaturą XI-1938 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp73 |
| 50 PLN SOLD | |
9976 |
| 25 PLN | |
9977 |
1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp76 |
| 40 PLN SOLD | |
9978 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 12 - Wilno Kościół Św.Anny. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN SOLD | |
9979 |
1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia Poczta Główna. | Fi.Cp77 |
| 300 PLN SOLD | |
9980 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta do obrotu krajowego. | Fi.Ck10 |
| 20 PLN SOLD | |
9981 |
1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5. | Fi.Cp78 |
| 15 PLN | |
9982 |
| 15 PLN SOLD | |
9983 |
1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN SOLD | |
9984 |
1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN SOLD | |
9985 |
1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym o, minimalnie zagięty dolny narożnik. | Fi.Cp80 |
| 10 PLN SOLD | |
9986 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 3. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN SOLD | |
9987 |
1938 kartka z hasłem propagandowym 10. | Fi.Cp80 |
| 20 PLN SOLD | |
9988 |
| 20 PLN | |
9989 |
| 20 PLN | |
9990 |
| 20 PLN | |
9991 |
1938 całostka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 40 PLN | |
9992 |
| 50 PLN | |
9993 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości, kartka do korespondencji zagranicznej. | Fi.Cp83 |
| 30 PLN | |
9994 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią. | Fi.Cp85 |
| 30 PLN SOLD | |
9995 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
9996 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 7 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
9997 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
9998 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
9999 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 23 - Marian Smoluchowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie. | Fi.Cp86 |
| 30 PLN | |
10000 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
10001 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 80 PLN | |
10002 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 65 PLN SOLD | |
10003 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN SOLD | |
10004 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
10005 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
10006 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
10007 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |
10008 |
1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48. | Fi.Cp86 |
| 60 PLN | |