Auction 112. Postal stationery

9969

Fi.Cp68
30 PLN
9970

Fi.Cp68
30 PLN
9971

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza" (Fi.150.-); na odwrocie punktowe przebarwienia.

Fi.Cp68
120 PLN
9972

Fi.Ck9
30 PLN
9973

1937 Gdynia - Dworzec Morski, 10 gr

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp72
80 PLN
9974

1937 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 7.

Fi.Cp72
20 PLN
9975

1937 kartka z sygnaturą XI-1938 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp73
50 PLN
9976

Fi.Cp74B
25 PLN
9977

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp76
40 PLN
9978

Fi.Cp77
300 PLN
9979

Fi.Cp77
300 PLN
9980

1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta do obrotu krajowego.

Fi.Ck10
20 PLN
9981

1938 kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp78
15 PLN
9982

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
9983

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
9984

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
20 PLN
9985

Fi.Cp80
10 PLN
9986

1938 kartka z hasłem propagandowym 3.

Fi.Cp80
20 PLN
9987

1938 kartka z hasłem propagandowym 10.

Fi.Cp80
20 PLN
9988

Fi.Cp81
20 PLN
9989

Fi.Cp81
20 PLN
9990

1938 całostka z hasłem propagandowym S i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp81
20 PLN
9991

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
40 PLN
9992

Fi.Cp83
50 PLN
9993

1938 20-lecie odzyskania niepodległości, kartka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
30 PLN
9994

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp85
30 PLN
9995

Fi.Cp86
30 PLN
9996

Fi.Cp86
30 PLN
9997

Fi.Cp86
30 PLN
9998

Fi.Cp86
30 PLN
9999

Fi.Cp86
30 PLN
10000

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
10001

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
80 PLN
10002

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
65 PLN
10003

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
10004

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
10005

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

Fi.Cp86
60 PLN
10006

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
60 PLN
10007

Fi.Cp86
60 PLN
10008

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN