10129 |
| 150 PLN | |
10130 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
10131 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowym H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck13 |
| 20 PLN | |
10132 |
1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck13 |
| 25 PLN | |
10133 |
1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym C. | Fi.Ck13II |
| 40 PLN | |
10134 |
1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym E. | Fi.Ck13II |
| 40 PLN SOLD | |
10135 |
1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.252.-). | Fi.Ck14a |
| 220 PLN | |
10136 |
1952 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14xa |
| 20 PLN | |
10137 |
| 35 PLN | |
10138 |
1952 koperta z hasłem propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14ya |
| 20 PLN | |
10139 |
1952 koperta z hasłem propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14ya |
| 20 PLN | |
10140 |
1952 koperta z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14ya |
| 20 PLN | |
10141 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z XI walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania - plama z kleju nad znaczkiem w rzeczywistości, praktycznie niewidoczna (Fi.120.-). | Fi.Ck15Ib |
| 120 PLN SOLD | |
10142 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania - górna część przebarwiona od światła (Fi.120.-). | Fi.Ck15Ib |
| 100 PLN SOLD | |
10143 |
1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania - minimalne naddarcie na górnej krawędzi (Fi.120.-). | Fi.Ck15Ib |
| 100 PLN SOLD | |
10144 |
| 10 PLN SOLD | |
10145 |
| 20 PLN | |
10146 |
1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią i hasłami propagandowymi 22 i 18b. | Fi.Cp132 |
| 250 PLN SOLD | |
10147 |
1952 drugi nakład sygn. IX-52, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z hasłami propagandowymi 22 i 23. | Fi.Cp132 |
| 250 PLN SOLD | |
10148 |
1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, całostka część A z opłaconą odpowiedzią i hasłem propagandowym 22. | Fi.Cp132A |
| 80 PLN | |
10149 |
1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, hasło propagandowe E; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16I |
| 100 PLN | |
10150 |
| 500 PLN | |
10151 |
1953 koperta "Elektrownia w Jaworznie" 45+15 gr (70 gr), hasło propagandowe G "Niech żyje i krzepnie wieczna ...", trzy linie adresowe z podpisami na ostro zakończonej klapie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck16a2 |
| 50 PLN | |
10152 |
1953 koperta lotnicza z sygnaturą V-1952. | Fi.Ck17a |
| 20 PLN | |
10153 |
| 300 PLN | |
10154 |
1953 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck18a |
| 50 PLN | |
10155 |
| 15 PLN SOLD | |
10156 |
1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53. | Fi.Cp135 |
| 10 PLN SOLD | |
10157 |
| 10 PLN SOLD | |
10158 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 6, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14IIIxa |
| 40 PLN | |
10159 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iax |
| 30 PLN | |
10160 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe E, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Ixa |
| 30 PLN | |
10161 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
10162 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe D, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
10163 |
| 30 PLN | |
10164 |
| 30 PLN | |
10165 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe G, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Ck14Iya |
| 30 PLN | |
10166 |
| 30 PLN | |
10167 |
1954 koperty lotnicze z sygnaturą VI-1954 na różnych papierach. | Fi.Ck17a |
| 40 PLN | |
10168 |
1954 koperta lotnicza "Samolot nad Paczkowem", brak kreski ułamkowej pomiędzy sygnaturą V-1956, a napisem "Lotniczy list pocztowy", występujący w części nakładu, czysta. | Fi.Ck19 |
| 160 PLN SOLD | |