10089 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10. | Fi.Cp120 |
| 45 PLN SOLD | |
10090 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp120 |
| 40 PLN | |
10091 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8 z obiegu pocztowego Kalwarja Zebrzydowska | Fi.Cp120 |
| 70 PLN | |
10092 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Maria Konopnicka) z nadrukiem typu 14, z obiegu; idealny stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 40 PLN | |
10093 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Leon Wyczółkowski) z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121 |
| 80 PLN | |
10094 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Hugona Kołłątaja z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; karton gruby (0,20-0,21mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 250 PLN | |
10095 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Marii Wysłouchowej z karminowym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121I |
| 120 PLN | |
10096 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Józefa Chełmońskiego z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); jak podaje podręcznik Polskie Znaki Pocztowe: "Wg informacji uzyskanych od pracowników Drukarni Pocztowej w Łodzi sloganem w kolorze czarnym zaopatrywane były karty 121 zapakowane już w paczki po 20 sztuk, czyli bez kart z portretem W.Bogusławskiego i J.Chełmońskiego, karty powyższe zaopatrzone w slogan stanowią dużą rzadkość"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 1 000 PLN | |
10097 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Henryka Sienkiewicza z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (5-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121II |
| 120 PLN | |
10098 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 22, niewielkie uszkodzenie na dole kartki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 80 PLN | |
10099 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 15 i ilustracją 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | Fi.Cp121II |
| 100 PLN | |
10100 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Aleksandra Fredry z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
10101 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Cypriana Kamila Norwida z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16d (6-wierszowym); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 250 PLN | |
10102 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z podobizną Mikołaja Reja z czarnym nadrukiem typu 14 oraz hasłem propagandowym 16c (6-wierszowym); karton gruby(0,21-0,22mm); bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp121III |
| 400 PLN | |
10103 |
1949 wydanie przedrukowe, całostka z nadrukiem typ 12. | Fi.Cp122 |
| 38 PLN | |
10104 |
1950 "groszy" koperta "Alegoria Wiosny Ludów" z czerwonym stempelkiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Ck11 |
| 150 PLN SOLD | |
10105 |
1950 "groszy" karta 109I ze stempelkiem typu 18. | Fi.Cp109I |
| 80 PLN | |
10106 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 18B w barwie fioletowej. | Fi.Cp109I |
| 24 PLN | |
10107 |
1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
10108 |
| 30 PLN | |
10109 |
1950 całostka z hasłem propagandowym 18a. | Fi.Cp124 |
| 10 PLN SOLD | |
10110 |
| 10 PLN SOLD | |
10111 |
1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 21a. | Fi.Cp125 |
| 32 PLN SOLD | |
10112 |
1950 służbowy list polecony z Ministerstwa Poczt i Telekomunikacji do Poznania w kopercie wydania Generalnego Gubernatorstwa z zadrukowanym znakiem opłaty i niemieckim napisem na odwrocie. | |
| 450 PLN | |
10113 |
| 10 PLN SOLD | |
10114 |
| 220 PLN | |
10115 |
| 20 PLN | |
10116 |
1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta. | Fi.Cp126 |
| 20 PLN SOLD | |
10117 |
1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży. | Fi.Cp126 |
| 10 PLN SOLD | |
10118 |
1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych. | Fi.Cp127 |
| 20 PLN SOLD | |
10119 |
1951 całostka z życzeniami 1-majowymi. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN SOLD | |
10120 |
1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja. | Fi.Cp127 |
| 10 PLN | |
10121 |
| 20 PLN | |
10122 |
1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN SOLD | |
10123 |
1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój. | Fi.Cp128 |
| 10 PLN SOLD | |
10124 |
1951 VII rocznica powstania Polski Ludowej, całostka wysłana miejscowo 19.10 w Warszawie. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN | |
10125 |
1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej. | Fi.Cp129 |
| 10 PLN SOLD | |
10126 |
| 15 PLN SOLD | |
10127 |
1951 całostka propagandowa PKO. | Fi.Cp130 |
| 10 PLN SOLD | |
10128 |
| 40 PLN | |