sygnatura X-1937, hasło propagandowe N - PODCZAS PODRÓŻY - KORZYSTAJCIE Z POCZTY PERONOWEJ;
sygnatura VI-1938, hasło propagandowe L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ;
na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.
Close: | Auction is closed |
Current price: | 80 PLN |
Catalog: |
Fi.Cp72 |
Category: | Postal stationery |
Number of bids: | 0 Bid history |