The new auction will start soon

Auction 112. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
10049

1948 całostka ilustrowana ze znakiem opłaty z zamkiem w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego, dodatkowo rzadki stempel Europejska Konferencja Rozkładów Jazdy Kraków.

Fi.Cp105
350 PLN
10050

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp106
40 PLN
SOLD
10051

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 6 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie.

Fi.Cp106
20 PLN
SOLD
10052

1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 19 Leon Wyczółkowski, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie.

Fi.Cp106
20 PLN
SOLD
10053

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp107
45 PLN
10054

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp107
50 PLN
10055

1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek ze wszystkimi ilustracjami (Fi.1920.-); bardzo dobry stan zachowania (dwie karty z niewielkimi mankamentami).

Fi.Cp107 il.1-20
1 600 PLN
10056

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy.

Fi.Cp108
20 PLN
10057

1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka z obiegu pocztowego z dopłatą na PCK.

Fi.Cp108
60 PLN
10058

1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej.

Fi.Cp108
40 PLN
SOLD
10059

1949 Bolesław Bierut, karta na papierze prążkowanym pionowo z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
250 PLN
10060

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
55 PLN
10061

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
55 PLN
10062

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110II
65 PLN
10063

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją nr 4.

Fi.Cp110IIa
100 PLN
10064

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
10065

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
70 PLN
10066

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112II
85 PLN
10067

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
40 PLN
SOLD
10068

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan.

Fi.Cp116
45 PLN
10069

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
10070

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
10071

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
10072

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

Fi.Cp117
50 PLN
10073

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp117
60 PLN
10074

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117c
40 PLN
10075

1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego.

Fi.Cp119
30 PLN
10076

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
SOLD
10077

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
SOLD
10078

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
10079

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
10080

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
40 PLN
10081

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
10082

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
10083

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp119
40 PLN
SOLD
10084

1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic.

Fi.Cp119Ia
40 PLN
10085

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
10086

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b.

Fi.Cp119Ib
45 PLN
10087

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
10088

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN