Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
10049 |
1948 całostka ilustrowana ze znakiem opłaty z zamkiem w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego, dodatkowo rzadki stempel Europejska Konferencja Rozkładów Jazdy Kraków. | Fi.Cp105 |
| 350 PLN | |
10050 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 7 - Eliza Orzeszkowa wysłana 27.8 z Siedlec do Warszawy, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp106 |
| 40 PLN SOLD | |
10051 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 6 - Hugo Kołłątaj, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 20 PLN SOLD | |
10052 |
1948 Trzy walczące orły, karta z ilustracją 19 Leon Wyczółkowski, ostemplowana grzecznościowo 11.5 w Krakowie. | Fi.Cp106 |
| 20 PLN SOLD | |
10053 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp107 |
| 45 PLN | |
10054 |
1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 17. | Fi.Cp107 |
| 50 PLN | |
10055 |
1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek ze wszystkimi ilustracjami (Fi.1920.-); bardzo dobry stan zachowania (dwie karty z niewielkimi mankamentami). | Fi.Cp107 il.1-20 |
| 1 600 PLN | |
10056 |
1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 16.12 z Katowic do Warszawy. | Fi.Cp108 |
| 20 PLN | |
10057 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka z obiegu pocztowego z dopłatą na PCK. | Fi.Cp108 |
| 60 PLN | |
10058 |
1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej. | Fi.Cp108 |
| 40 PLN SOLD | |
10059 |
1949 Bolesław Bierut, karta na papierze prążkowanym pionowo z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.Cp109II |
| 250 PLN | |
10060 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
10061 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110I |
| 55 PLN | |
10062 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku z obiegu pocztowego. | Fi.Cp110II |
| 65 PLN | |
10063 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją nr 4. | Fi.Cp110IIa |
| 100 PLN | |
10064 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 60 PLN | |
10065 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2. | Fi.Cp111 |
| 70 PLN | |
10066 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13. | Fi.Cp112II |
| 85 PLN | |
10067 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4. | Fi.Cp115 |
| 40 PLN SOLD | |
10068 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan. | Fi.Cp116 |
| 45 PLN | |
10069 |
1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy. | Fi.Cp117 |
| 20 PLN | |
10070 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
10071 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni. | Fi.Cp117 |
| 30 PLN | |
10072 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | Fi.Cp117 |
| 50 PLN | |
10073 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp117 |
| 60 PLN | |
10074 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z nadrukiem typu 3, ilustracja w kolorze oliwkowobrązowym; wysłana 7.7.50 z Łeby do Łodzi, dodatkowy znaczek obowiązkowej dopłaty na odbudowę Warszawy; dobry stan zachowania. | Fi.Cp117c |
| 40 PLN | |
10075 |
1949 karta nr.103 z nadrukiem typu 7, wysłana 27.10 z Piotrkowa Trybunalskiego. | Fi.Cp119 |
| 30 PLN | |
10076 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN SOLD | |
10077 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN SOLD | |
10078 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
10079 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 25 PLN | |
10080 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
10081 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
10082 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN | |
10083 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11. | Fi.Cp119 |
| 40 PLN SOLD | |
10084 |
1949 wydanie prowizoryczne, karta 103 z czerwonym nadrukiem typu 7 i hasłem propagandowym 16a, wysłana z Gliwic. | Fi.Cp119Ia |
| 40 PLN | |
10085 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 7 i hasłem propagandowym 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
10086 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowy 16b. | Fi.Cp119Ib |
| 45 PLN | |
10087 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |
10088 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego. | Fi.Cp120 |
| 25 PLN | |