The new auction will start soon

Auction 112. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
9889

1919 całostka wydania krakowskiego z nadrukiem typ 64 grzecznościowo ostemplowana w Krakowie.

Fi.Cp16IIx
50 PLN
9890

1919 wydanie krakowskie, kartka z Krakowa 28.VII.19 do Wiednia, nadruk typ 19.

Fi.Cp16Ix
60 PLN
9891

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp16x
40 PLN
9892

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp18I
140 PLN
9893

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; dobry stan zachowania (prawy górny róg nadgięty); gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Cp19Ix
80 PLN
9894

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137.

Fi.Cp19Iy
40 PLN
SOLD
9895

1919 wydanie krakowskie, całostka na papierze szarym z nadrukiem typ 136 z obiegu pocztowego z Bielska.

Fi.Cp19Iy
80 PLN
9896

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134 (32mm).

Fi.Cp19Iy
40 PLN
SOLD
9897

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 134, zaplamienie na odwrocie części II.

Fi.Cp20
180 PLN
SOLD
9898

1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 134 z silnym abklaczem.

Fi.Cp20
300 PLN
9899

1919 wydanie krakowskie, całostka (część na odpowiedź) z nadrukiem typ 134 z fragmentem przesuniętego nadruku z pierwszej części kartki na odwrocie, osobliwe.

Fi.Cp20IxB
100 PLN
9900

1919 wydanie prowizoryczne, całostka w walucie halerzowej wysłana z Lublina 5.6.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1, z prawdziwego obiegu pocztowego rzadkie.

Fi.Cp22I
900 PLN
9901

1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp24aI
40 PLN
9902

1919 kartka z Krakowa do Sochaczewa.

Fi.Cp25
30 PLN
9903

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu.

Fi.Cs2II
1 000 PLN
9904

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem ty 3.

Fi.Cs2II
1 200 PLN
9905

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 z śladowo widocznym rombem.

Fi.Cs3II
100 PLN
9906

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3.

Fi.Cs3II
40 PLN
9907

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z lekko przesuniętym nadrukiem typ 5 z szczątkowo widocznym rombem.

Fi.Cs3II
80 PLN
9908

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 5, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs3II
120 PLN
9909

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typ 14.

Fi.Cs3III
160 PLN
9910

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 9 z pojedynczą belką, co ciekawe w środku abklacz nadruku co świadczy o przedrukowywaniu sekretnika w postaci rozłożonej.

Fi.Cs3III
300 PLN
9911

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem typ 1, stempel urzędu pocztowego w Bielsku 2 z data 12.01.19, pełna treść, zaplamienie jak na ilustracji.

Fi.Cs3INp
1 800 PLN
9912

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7, ślad po podlepce widoczny na zdjęciu.

Fi.Cs4II
25 PLN
9913

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
40 PLN
9914

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8.

Fi.Cs4II
40 PLN
9915

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7.

Fi.Cs4II
40 PLN
9916

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4II
80 PLN
9917

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 8, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4II
80 PLN
9918

1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" (Fi.500.-) i beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.Cs4III
350 PLN
9919

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belka zamiast ornamentu na rzadkim papierze gładkim satynowanym.

Fi.Cs4III
400 PLN
9920

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belka zamiast ornamentu, na odwrocie ślad po wklejce.

Fi.Cs4III
180 PLN
9921

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 13 z przecinkiem zamiast kropki.

Fi.Cs4III
50 PLN
SOLD
9922

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z nadrukiem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, stan idealny.

Fi.Cs4IIIt
350 PLN
9923

1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II (litera "l" w "hal" podniesiona), napisy niemieckie, polskie i ukraińskie (npu); dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz (Typ 2).

Fi.Ct4
200 PLN
9924

1920 karta do obrotu krajowego za 15 h (usunięte oznaczenie waluty) - znak opłaty liliowy w typie I (typ A wg PZP), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto); bardzo dobry stan zachowania (Fi. 100.-); gwarancja Plewka.

Fi.Cp31
100 PLN
9925

1920 kartka do korespondencji zagranicznej z hasłem propagandowym w języku polskim i angielskim, ciekawa spacja obok napisu "Cena".

Fi.Cp33
40 PLN
SOLD
9926

1920 całostka do korespondencji zagranicznej część na odpowiedź

Fi.Cp37B
50 PLN
SOLD
9927

1920 dowód nadania telegramu, pionowe złamanie.

Fi.Ct7
50 PLN
9928

1920 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct7
40 PLN