9889 |
| 50 PLN | |
9890 |
| 60 PLN | |
9891 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9. | Fi.Cp16x |
| 40 PLN | |
9892 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp18I |
| 140 PLN | |
9893 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 135a; dobry stan zachowania (prawy górny róg nadgięty); gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp19Ix |
| 80 PLN | |
9894 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 137. | Fi.Cp19Iy |
| 40 PLN SOLD | |
9895 |
1919 wydanie krakowskie, całostka na papierze szarym z nadrukiem typ 136 z obiegu pocztowego z Bielska. | Fi.Cp19Iy |
| 80 PLN | |
9896 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 134 (32mm). | Fi.Cp19Iy |
| 40 PLN SOLD | |
9897 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 134, zaplamienie na odwrocie części II. | Fi.Cp20 |
| 180 PLN SOLD | |
9898 |
1919 wydanie krakowskie, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukami typ 134 z silnym abklaczem. | Fi.Cp20 |
| 300 PLN | |
9899 |
1919 wydanie krakowskie, całostka (część na odpowiedź) z nadrukiem typ 134 z fragmentem przesuniętego nadruku z pierwszej części kartki na odwrocie, osobliwe. | Fi.Cp20IxB |
| 100 PLN | |
9900 |
1919 wydanie prowizoryczne, całostka w walucie halerzowej wysłana z Lublina 5.6.19 do Wiednia, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1, z prawdziwego obiegu pocztowego rzadkie. | Fi.Cp22I |
| 900 PLN | |
9901 |
1919 karta do obrotu krajowego za 15 f, znak opłaty czerwony w typie II, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA pęknięta u dołu, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto, wysłana 3.9 z Ciechanowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp24aI |
| 40 PLN | |
9902 |
1919 kartka z Krakowa do Sochaczewa. | Fi.Cp25 |
| 30 PLN | |
9903 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 bez rombu. | Fi.Cs2II |
| 1 000 PLN | |
9904 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem ty 3. | Fi.Cs2II |
| 1 200 PLN | |
9905 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 5 z śladowo widocznym rombem. | Fi.Cs3II |
| 100 PLN | |
9906 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 3. | Fi.Cs3II |
| 40 PLN | |
9907 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z lekko przesuniętym nadrukiem typ 5 z szczątkowo widocznym rombem. | Fi.Cs3II |
| 80 PLN | |
9908 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 5, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs3II |
| 120 PLN | |
9909 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z ukośnym nadrukiem typ 14. | Fi.Cs3III |
| 160 PLN | |
9910 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z rzadkim typem nadruku typ 9 z pojedynczą belką, co ciekawe w środku abklacz nadruku co świadczy o przedrukowywaniu sekretnika w postaci rozłożonej. | Fi.Cs3III |
| 300 PLN | |
9911 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z podwójnym nadrukiem typ 1, stempel urzędu pocztowego w Bielsku 2 z data 12.01.19, pełna treść, zaplamienie jak na ilustracji. | Fi.Cs3INp |
| 1 800 PLN | |
9912 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7, ślad po podlepce widoczny na zdjęciu. | Fi.Cs4II |
| 25 PLN | |
9913 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 7. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
9914 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 8. | Fi.Cs4II |
| 40 PLN | |
9915 |
| 40 PLN | |
9916 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 3, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs4II |
| 80 PLN | |
9917 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typu 8, brzegi z pełną nieuszkodzoną gumą, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs4II |
| 80 PLN | |
9918 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiast "POCZTA POLSKA" (Fi.500.-) i beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja z opisem Schmutz. | Fi.Cs4III |
| 350 PLN | |
9919 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belka zamiast ornamentu na rzadkim papierze gładkim satynowanym. | Fi.Cs4III |
| 400 PLN | |
9920 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 - POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belka zamiast ornamentu, na odwrocie ślad po wklejce. | Fi.Cs4III |
| 180 PLN | |
9921 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 13 z przecinkiem zamiast kropki. | Fi.Cs4III |
| 50 PLN SOLD | |
9922 |
1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 18 z nadrukiem POLSKA POCZTA zamiast POCZTA POLSKA i belką zamiast ozdobnika, stan idealny. | Fi.Cs4IIIt |
| 350 PLN | |
9923 |
1919 wydanie krakowskie, pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem typ II (litera "l" w "hal" podniesiona), napisy niemieckie, polskie i ukraińskie (npu); dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz (Typ 2). | Fi.Ct4 |
| 200 PLN | |
9924 |
1920 karta do obrotu krajowego za 15 h (usunięte oznaczenie waluty) - znak opłaty liliowy w typie I (typ A wg PZP), linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTKA POCZTOWA, liniatura typu I (wszystkie linie adresowe punktowane gęsto); bardzo dobry stan zachowania (Fi. 100.-); gwarancja Plewka. | Fi.Cp31 |
| 100 PLN | |
9925 |
1920 kartka do korespondencji zagranicznej z hasłem propagandowym w języku polskim i angielskim, ciekawa spacja obok napisu "Cena". | Fi.Cp33 |
| 40 PLN SOLD | |
9926 |
1920 całostka do korespondencji zagranicznej część na odpowiedź | Fi.Cp37B |
| 50 PLN SOLD | |
9927 |
1920 dowód nadania telegramu, pionowe złamanie. | Fi.Ct7 |
| 50 PLN | |
9928 |
1920 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct7 |
| 40 PLN | |