Auction 107. Postal stationery

9101

1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego.

Fi.Cp102I
25 PLN
9102

1947 kartka z dodrukiem z okazji Kongresu PPS stemplowana kasownikiem okolicznościowy kongresu, na odwrocie nie wypisana.

Fi.Cp102II
40 PLN
9103

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź użyty w Łodzi.

Fi.Cc10a
100 PLN
9104

1948 międzynarodowy kupon na odpowiedź czysty.

Fi.Cc11a
50 PLN
9105

Fi.Cp103
60 PLN
9106

1948 zamek w Lanckoronie, rzadka z obiegu pocztowego ilustrowana całostka, stan średni.

Fi.Cp105
120 PLN
9107

1948 kartka pocztowa wysłana z Warszawy do Belgii, bardzo rzadka z niefilatelistycznym obiegu za granicę całostka wydania ilustrowanego z zabytkami architektury z Kalwarii Zebrzydowskiej.

Fi.Cp105, 444
270 PLN
9108

Fi.Cp106
40 PLN
9109

Fi.Cp106
20 PLN
9110

Fi.Cp106
20 PLN
9111

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp106
45 PLN
9112

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp106
45 PLN
9113

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp106
45 PLN
9114

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp106
45 PLN
9115

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp106
45 PLN
9116

1948 całostka z ilustracją wielkanocną nr 17.

Fi.Cp107
40 PLN
9117

1948 Wiosna Ludów, komplet 20 czystych kartek ze wszystkimi ilustracjami (Fi.1920.-); bardzo dobry stan zachowania (dwie karty z niewielkimi mankamentami).

Fi.Cp107 il.1-20
1 600 PLN
9118

Fi.Cp108
20 PLN
9119

1948 miesiąc przyjaźni polsko radzieckiej.

Fi.Cp108
25 PLN
9120

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII 48.

Fi.Cp109I
30 PLN
9121

1949 Bolesław Bierut, karta na papierze prążkowanym pionowo z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp109II
250 PLN
9122

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 4.

Fi.Cp110Aa
120 PLN
9123

1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem krakowskim.

Fi.Cp110IAb
60 PLN
9124

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 19.

Fi.Cp110IAb
120 PLN
9125

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 12.

Fi.Cp110IAb
100 PLN
9126

Fi.Cp110IAb
120 PLN
9127

Fi.Cp110IBb
60 PLN
9128

1949 wydanie prowizoryczne, całostka obiegowa z nadrukiem typu krakowskiego typ I Bb.

Fi.Cp110IBb
40 PLN
9129

1949 wydanie prowizoryczne, ilustrowana całostka z nadrukiem łódzkim.

Fi.Cp110IIa
60 PLN
9130

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją 4.

Fi.Cp110IIa
120 PLN
9131

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją 2.

Fi.Cp110IIa
100 PLN
9132

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego z ilustracją 6.

Fi.Cp110IIb
120 PLN
9133

Fi.Cp110IIb
120 PLN
9134

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu łódzkiego IIb z ilustracją 2.

Fi.Cp110IIb
120 PLN
9135

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu 2.

Fi.Cp111
70 PLN
9136

Fi.Cp111z
70 PLN
9137

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 1 z obiegu pocztowego ze stemplem Jędrzejów, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp113
80 PLN
9138

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp115
120 PLN
9139

Fi.Cp115
120 PLN
9140

Fi.Cp116
60 PLN