Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
9382 |
1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp629I |
| 40 PLN | |
9383 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp635II |
| 40 PLN | |
9384 |
1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1979) 1.000.000. | Fi.Ck61 |
| 210 PLN SOLD | |
9385 |
1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1978) 1.040.000. | Fi.Ck61 |
| 40 PLN | |
9386 |
1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-). | Fi.Cp648-61 |
| 35 PLN | |
9387 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie. | Fi.Cp650I |
| 20 PLN | |
9388 |
1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie. | Fi.Cp650I |
| 30 PLN | |
9389 |
1977 koperta z sygnaturą XII 77. | Fi.Ck62 |
| 30 PLN SOLD | |
9390 |
1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979 o długości poniżej 20 mm. | Fi.Ck62 |
| 50 PLN SOLD | |
9391 |
1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-). | Fi.Cp662-87 |
| 55 PLN SOLD | |
9392 |
1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania. | Fi.Cp668 |
| 20 PLN | |
9393 |
1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78. | Fi.Cp668 |
| 30 PLN | |
9394 |
1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-) | Fi.Cp688-718 |
| 60 PLN | |
9395 |
1978 ochrona zabytków - Bydgoszcz, całostka z sygnaturą VIII.79. | Fi.Cp693 |
| 50 PLN SOLD | |
9396 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | Fi.Cp702K |
| 80 PLN | |
9397 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp710I |
| 50 PLN | |
9398 |
1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-). | Fi.Cp710I |
| 40 PLN | |
9399 |
1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 40 PLN | |
9400 |
1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50). | Fi.Ck63, Cp719-43 |
| 60 PLN | |
9401 |
1979 karta z prywatnym dodrukiem - "Akademia Wychowania Fizycznego im. Gen. Karola Świerczewskiego w Warszawie Odsłonięcie Pomnika - Janusza Kusocińskiego". | Fi.Cp741 |
| 30 PLN | |
9402 |
1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-). | Fi.Ck64-6, Cp744-78 |
| 70 PLN | |
9403 |
1980 koperta lotnicza z sygnaturą 1980, cena 4 zł, długość sygnatury około 5,2 mm. | Fi.Ck65I |
| 115 PLN SOLD | |
9404 |
1980 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanym tekstem na odwrocie. | Fi.Cp749I |
| 40 PLN | |
9405 |
1980 30-lecie PZF, karnet. | Fi.Cp755K |
| 90 PLN | |
9406 |
1980 wystawa projektów polskiego znaczka pocztowego, karnet. | Fi.Cp766K |
| 150 PLN | |
9407 |
1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-). | Fi.Ck67, Cp779-805 |
| 100 PLN | |
9408 |
1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie. | Fi.Cp780I |
| 35 PLN | |
9409 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 1, gwarancja Pelczar. | Fi.751B |
| 250 PLN | |
9410 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 3, gwarancja Pelczar. | Fi.764B |
| 250 PLN | |
9411 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 2, gwarancja Pelczar. | Fi.781B |
| 250 PLN | |
9412 |
1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-). | Fi.Ck68-71, Cp806-20 |
| 55 PLN | |
9413 |
1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 4, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp762B |
| 500 PLN | |
9414 |
1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania. | Fi.Cp807, 807I, 807II |
| 240 PLN SOLD | |
9415 |
1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 28.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO. | Fi.Cp819 |
| 30 PLN | |
9416 |
1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-). | Fi.Ck72-6, Cp821-58 |
| 70 PLN | |
9417 |
1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet. | Fi.Cp826K |
| 15 PLN | |
9418 |
1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła" - początkowo wydrukowano nakład z błędnym rysunkiem - po lewej stronie godło Polski, a po prawej Watykanu, ponieważ protokół dyplomatyczny określa, że jako pierwsze (patrząc od lewej) umieszcza się symbole gościa; nakład został w większości wycofany, a do obiegu wprowadzono nakład II, gdzie godło Watykanu jest na pierwszym miejscu (po lewej stronie). | Fi.Cp830a |
| 150 PLN SOLD | |
9419 |
1983 spotkanie Jana Pawła II w Belwederze, całostka z przesuniętym drukiem barwy zielonej, gwarancja Pelczar. | Fi.Cp830bMK |
| 45 PLN SOLD | |
9420 |
1983 Międzynarodowy Rok Telekomunikacji, karnet. | Fi.Cp847K |
| 80 PLN | |
9421 |
1983 Światowy Rok Telekomunikacji, całostka z podwójnym drukiem barw niebieskiej i czerwonej, gwarancja i opis Pelczar. | Fi.Cp847b |
| 900 PLN | |