The new auction will start soon

Auction 107. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
9381

1975 karty pocztowe, czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
95 PLN
9382

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp629I
40 PLN
9383

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp635II
40 PLN
9384

1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1979) 1.000.000.

Fi.Ck61
210 PLN
SOLD
9385

1976 POSTLOT, koperta lotnicza z sygnaturą (1978) 1.040.000.

Fi.Ck61
40 PLN
9386

1976 karty pocztowe, czyste, rocznik - 14 sztuki (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
9387

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
20 PLN
9388

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
30 PLN
9389

1977 koperta z sygnaturą XII 77.

Fi.Ck62
30 PLN
SOLD
9390

1977 koperta z sygnaturą II kw. 1979 o długości poniżej 20 mm.

Fi.Ck62
50 PLN
SOLD
9391

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 kart w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
55 PLN
SOLD
9392

1977 300-lecie Wilanowa, sygnatura II-78, słabszy stan zachowania.

Fi.Cp668
20 PLN
9393

1977 300-lecie Wilanowa, całostka z sygnaturą V.78.

Fi.Cp668
30 PLN
9394

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
9395

1978 ochrona zabytków - Bydgoszcz, całostka z sygnaturą VIII.79.

Fi.Cp693
50 PLN
SOLD
9396

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

Fi.Cp702K
80 PLN
9397

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978" skasowana 6.X wystawowym stemplem okolicznościowym, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp710I
50 PLN
9398

1978 35-lecie LWP, karta z dodatkowym napisem "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA "NA STRAŻY POKOJU I SOCJALIZMU WARSZAWA 1978", bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp710I
40 PLN
9399

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
40 PLN
9400

1979 całostki, rocznik: 1 koperta i 26 kart (Fi.84,50).

Fi.Ck63, Cp719-43
60 PLN
9401

1979 karta z prywatnym dodrukiem - "Akademia Wychowania Fizycznego im. Gen. Karola Świerczewskiego w Warszawie Odsłonięcie Pomnika - Janusza Kusocińskiego".

Fi.Cp741
30 PLN
9402

1980 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.123.-).

Fi.Ck64-6, Cp744-78
70 PLN
9403

1980 koperta lotnicza z sygnaturą 1980, cena 4 zł, długość sygnatury około 5,2 mm.

Fi.Ck65I
115 PLN
SOLD
9404

1980 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanym tekstem na odwrocie.

Fi.Cp749I
40 PLN
9405

1980 30-lecie PZF, karnet.

Fi.Cp755K
90 PLN
9406

1980 wystawa projektów polskiego znaczka pocztowego, karnet.

Fi.Cp766K
150 PLN
9407

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.84.-).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
9408

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp780I
35 PLN
9409

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 1, gwarancja Pelczar.

Fi.751B
250 PLN
9410

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 3, gwarancja Pelczar.

Fi.764B
250 PLN
9411

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 2, gwarancja Pelczar.

Fi.781B
250 PLN
9412

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
55 PLN
9413

1982 regionalne przewartościowanie "bytomski", całostka z nadrukiem typu 4, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp762B
500 PLN
9414

1982 Dzień Olimpijczyka, kartki z dodrukami na froncie i rewersie, plus zwykła dla porównania.

Fi.Cp807, 807I, 807II
240 PLN
SOLD
9415

1982 karta z prywatnym dodrukiem - "Wystawa z okazji/ 70-lecia harcerstwa wildeckiego/ Komenda Hufca ZHP Poznań-Wilda", ostemplowana okolicznościowo 28.I w Poznaniu; temat-HARCERSTWO.

Fi.Cp819
30 PLN
9416

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
9417

1983 90 lat ruchu filatelistycznego w Polsce, karnet.

Fi.Cp826K
15 PLN
9418

1983 II Wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, odmiana karty "przestawione godła" - początkowo wydrukowano nakład z błędnym rysunkiem - po lewej stronie godło Polski, a po prawej Watykanu, ponieważ protokół dyplomatyczny określa, że jako pierwsze (patrząc od lewej) umieszcza się symbole gościa; nakład został w większości wycofany, a do obiegu wprowadzono nakład II, gdzie godło Watykanu jest na pierwszym miejscu (po lewej stronie).

Fi.Cp830a
150 PLN
SOLD
9419

1983 spotkanie Jana Pawła II w Belwederze, całostka z przesuniętym drukiem barwy zielonej, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp830bMK
45 PLN
SOLD
9420

1983 Międzynarodowy Rok Telekomunikacji, karnet.

Fi.Cp847K
80 PLN