Auction 107. Postal stationery

8941

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
8942

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
8943

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 3, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Radomia do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
8944

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Szczawnicy do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
8945

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Wilna do Małych Sołecznik, słabszy stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
30 PLN
8946

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, dofrankowana i wysłana z Łuczaja do Warszawy, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
8947

Fi.Cp50Ia
40 PLN
8948

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 12 - JAREMCZE, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp50Ia
140 PLN
8949

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - GNIEZNO, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (karta w dwóch miejscach nadgięta).

Fi.Cp50Ia
80 PLN
8950

Fi.Cp50Ia WZÓR
3 000 PLN
8951

Fi.Cp48I
10 PLN
8952

1932 całostka z sygnaturą VI-1932 i hasłem propagandowym F.

Fi.Cp51
80 PLN
8953

1932 kartka z sygnaturą IX-1933 i hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Warszawy ze stemplem wirnikowym Challenge 1934.

Fi.Cp51
30 PLN
8954

1932 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą VII-1932.

Fi.Cp53
30 PLN
8955

1932 karta w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
50 PLN
8956

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
8957

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
45 PLN
8958

Fi.Cp 54
40 PLN
8959

1932 karta widokowa bez znaku opłaty pocztowej z nadrukiem kasującym starą wartość "Cena 10 gr/Cena 15 gr.", ilustracja nr.10 - "Polska: Znaczek pocztowy ku uczczeniu Jerzego Waszyngtona".

80 PLN
8960

1932 komplet 20 sztuk kart widokowych bez znaku opłaty pocztowej wydanych przez Ministerstwo Poczt i Telegrafów - wszystkie karty z nadrukiem "Cena 10 gr" lub "Cena 15 gr" (w przypadku karty nr.9 - tryptyk) zmniejszającym cenę, dokonanym w 1937 roku w myśl rozporządzenia MPiT; bardzo rzadkie karty w komplecie praktycznie nieosiągalne; bardzo dobry stan zachowania (na krawędziach minimalne, praktycznie niewidoczne punktowe przebarwienia).

3 000 PLN
8961

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp56
100 PLN
8962

Fi.Cp56
80 PLN
8963

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 27.

Fi.Cp56
100 PLN
8964

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 25.

Fi.Cp56
115 PLN
8965

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp56
215 PLN
8966

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp56
100 PLN
8967

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp56
100 PLN
8968

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp56
100 PLN
8969

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp56
100 PLN
8970

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp56
100 PLN
8971

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp56
100 PLN
8972

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp56
100 PLN
8973

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 17.

Fi.Cp56
100 PLN
8974

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp56
100 PLN
8975

Fi.Cp57
120 PLN
8976

Fi.Cp57
120 PLN
8977

Fi.Cp57
90 PLN
8978

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 23.

Fi.Cp57
120 PLN
8979

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp57
120 PLN
8980

Fi.Cp57
120 PLN