Auction 107. Postal stationery

9061

Fi.Cp86
50 PLN
9062

Fi.Cp86
50 PLN
9063

Fi.Cp86
50 PLN
9064

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 6 - Stanisław Staszic; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
9065

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 - Juliusz Słowacki; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
80 PLN
9066

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
9067

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
9068

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego z dnia wybuchu II WŚ 1 września 1939 z Sułkowic do Przeginii Narodowej

Fi.Cp86
150 PLN
9069

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
50 PLN
9070

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
9071

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
50 PLN
9072

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

Fi.Cp87
200 PLN
9073

Fi.Cp87
200 PLN
9074

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 - Maria Skłodowska Curie.

Fi.Cp87
200 PLN
9075

Fi.Cp87 il.62
3 200 PLN
9076

1939 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego z Sierszy koło Trzebini.

Fi.Cp69
120 PLN
9077

1939 25. rocznica I Kampanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp88
30 PLN
9078

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 17.

Fi.Cp88
60 PLN
9079

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 18.

Fi.Cp88
75 PLN
9080

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp89
100 PLN
9081

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 1 Jan Długosz, typ nadruku I (cienki).

Fi.Cp89I
200 PLN
9082

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17 - Eliza Orzeszkowa, typ nadruku II (gruby), czysta.

Fi.Cp89II
160 PLN
9083

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem osobnego typu o większym rozstawie kwadratów na całostce ze znakiem opłaty z zamkiem w Mirze i ilustracją z widokiem bramy warszawskiej w Opatowie, nakład około 200 sztuk, bardzo dobry stan zachowania, gwarancja Walocha.

Fi.Cp90I
1 700 PLN
9084

Fi.CfpU4
160 PLN
9085

Fi.Cfpu
400 PLN
9086

Fi.Cfpu
300 PLN
9087

1945 całostka bez napisu Łódź z hasłem propagandowym nr 1a, karton piaskowy.

Fi.Cp91II
130 PLN
9088

1945 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy z hasłem propagandowym 7b.

Fi.Cp92
70 PLN
9089

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Cp92
80 PLN
9090

Fi.Cp92, 362
90 PLN
9091

Fi.Cp92, 376a
120 PLN
9092

Fi.Cp95AI
120 PLN
9093

Fi.Cp95AI
30 PLN
9094

1945 Belweder 1,50 zł - znak opłaty wyjątkowo ciemny, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem, lewy dolny narożnik minimalnie słabszy.

Fi.Cp95AI
80 PLN
9095

Fi.Cp95AIy
50 PLN
9096

1946 kartka z sygnaturą w układzie pionowym z Lublińca do Bytomia.

Fi.Cp95BI
30 PLN
9097

Fi.Cp97
35 PLN
9098

1947 kartka wydania upamiętniającego ofiary obozu w Oświęcimiu z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp97
30 PLN
9099

Fi.Cp97-98
70 PLN
9100

Fi.Cp97-98
80 PLN