Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

25155

1975 ochrona zabytków, znaczek z rolki z numerem na odwrocie.

Fi.2267
Mi.2414
10 PLN
25156

1975 FDC - "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź".

Fi.2268
Mi.2415
30 PLN
25157

1975 XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna "Łódź '75", arkusz czysty (3 sektor).

Fi.2268
Mi.2415
80 PLN
25158

1975 "IX JUBILEUSZOWE SPOTKANIE KLUBU CZERWONY KRZYŻ" karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 30.XI w Łodzi; temat - CZERWONY KRZYŻ.

Fi.Cp641
10 PLN
25159

1975 FDC - "Eksperymentalny lot "Apollo"-"Sojuz"", kiedyś arkusik, później bloczek, aktualnie znowu arkusik (w katalogu Michel blok) na kopercie skasowany 30 VI stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania.

Fi.ark.2239-41 (bl.51)
Mi.Bl.62
200 PLN
25160

Fi.bl.50 ND ark.
Mi.Bl.61 SD
320 PLN
25161

Fi.bl.50, bl50ND
Mi.Bl.61, Bl.61 SD
60 PLN
25162

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, parka nowodruków.

Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD
50 PLN
25163

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk bloku.

Fi.bl.50ND
Mi.Bl.61SD
25 PLN
25164

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czworoblok bloków, czyste, dobry stan zachowania.

Fi.bl.95(50)
Mi.Bl.61
50 PLN
25165

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, nowodruk z przekreślonym nominałem w barwie czarnej, drukowany formami dwusektorowymi 3x3 nowodruki, w lewym górnym narożniku oznaczenie 1 sektora, bardzo rzadkie.

Fi.bl.95(50) ND
Mi.Bl.61
150 PLN
25166

1975 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk bloku.

Fi.bl.95ND
Mi.Bl.61SD
25 PLN
25167

1975 FDC - "200. rocznica ogłoszenia niepodległości Stanów Zjednoczonych Ameryki", bloczek na kopercie skasowany 24 IX stemplem okolicznościowym w Warszawie - w pierwszym dniu obiegu; walor brakujący w większości zbiorów - koperta niedostępna w abonamencie; doskonały stan zachowania.

Fi.bl.96 (52)
Mi.Bl.63
200 PLN
25168

1975 200. rocznica ogłoszenia niepodległości USA, blok i znaczki z bloku skasowane 28.III.1983 na kopertach stemplem okolicznościowym "40. ROCZNICA AKCJI POD ARSENAŁEM", co ciekawe blok skasowano wcześniej w 1981 roku stemplem drugiego obiegu "81 SOLIDARNOŚĆ, 1 Krajowy Zjazd Delegatów NSZZ "SOLIDARNOŚĆ", koperty z ilustracją pomnika stoczniowców pomordowanych w grudniu 1970 roku.

Fi.bl.96, 2258-60 Pw
Mi.Bl.63, 2405-07 Zf
120 PLN
25169

Fi.bl.97
Mi.Bl.64
25 PLN
25170

1975 FDC - bloku "XII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna Łódź 75".

Fi.bl.97
Mi.Bl.64
30 PLN
25171

1976 rocznik kopert FDC (bez bl.99(55); Fi.73,70).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
45 PLN
25172

1976 rocznik znaczków czystych (Fi.64,10).

Fi.2274-2335
Mi.2421-2482
45 PLN
25173

1976 historia lokomotywy, znaczek z błędem "otwarte pierwsze o w Xsiężopolski".

Fi.2287B1
Mi.2434
40 PLN
25174

1976 Mistrzostwa Świata i Europy w hokeju na lodzie w Katowicach, znaczek z błędem "wcięcie w A w POLSKA".

Fi.2292B1
Mi.2439
15 PLN
25175

Fi.2297 ark.
Mi.2444
50 PLN
25176

1976 parki narodowe, seria, znaczek za 90 gr z błędem "uszkodzone A oraz O w POLSKA".

Fi.2298 B2 (2299-303)
20 PLN
25177

1976 25-lecie pierwszego znaczka ONZ, arkusz sprzedażny.

Fi.2304 ark.
Mi.2451
70 PLN
25178

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku.

Fi.2311
Mi.2458
10 PLN
25179

1976 100-lecie Teatru Polskiego w Poznaniu, arkusz sprzedażny.

Fi.2312 ark.
Mi.2459
45 PLN
25180

Fi.2320-23
Mi.2467-70
30 PLN
25181

1976 porty polskie, seria z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.2328-35
Mi.2475-82
80 PLN
25182

1976 polskie porty, parka z pustopolami.

Fi.2330
Mi.2478
15 PLN
25183

1976 Polskie porty, znaczek za 1,50 zł z błędem "uszkodzone A w BAZA" na poz.32; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.2330 B1
Mi.2477
50 PLN
25184

1976 porty polskie, znaczek z błędem "uszkodzone drugie A w BAZA".

Fi.2330B1
Mi.2478
25 PLN
25185

Fi.2334
Mi.2481
15 PLN
25186

1976 porty polskie, znaczek z błędem "przerwana dolna kreska litery E w KOŁOBRZEG".

Fi.2335B1
Mi.2482
25 PLN
25187

1976 "MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM. HENRYKA WIENIAWSKIEGO" Poznań, karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 17.XI; temat - MUZYKA.

Fi.Cp537
10 PLN
25188

Fi.bl.54
Mi.Bl.66
20 PLN
25189

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, znaczek z bloku czarnodruku z przekreślonym nominałem.

Fi.bl.98ND (54)
Mi.Bl.65ND
40 PLN
25190

1976 Igrzyska Olimpijskie w Montrealu, czarnodruk z przekreślonym nominałem.

Fi.bl.98ND (54)
Mi.Bl.65ND
50 PLN
25191

1976 koperta lotnicza polskiej misji wojskowej w ramach sił ONZ w Egipcie.

10 PLN
25192

10 PLN
25193

1977 rocznik znaczków czystych (Fi.102,50).

Fi.2336-92
Mi.2483-2539
90 PLN
25194

1977 rocznik kopert FDC (bez bl.101(57); Fi.84,90).

Fi.2336-92
Mi.2483-2539
150 PLN