Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

25355

1983 rocznik znaczków czystych (Fi.53,70).

Fi.2700-50
Mi.2848-98
35 PLN
25356

1983 kompletny rocznik w parkach.

Fi.2700-50, bl.121-123
Mi.2848-98, Bl.91-93
120 PLN
25357

Fi.2700nz
Mi.2848
2 000 PLN
25358

Fi.2715 B1
Mi.2863
40 PLN
25359

Fi.2715B1
25 PLN
25360

Fi.2718PwB1
Mi.2866
45 PLN
25361

1983 40. rocznica powstania w Getcie warszawskim, przywieszka z błędem "odwrócone C w ŻOB".

Fi.2718PwB1
Mi.2866
30 PLN
25362

Fi.2740MK3
Mi.2888
300 PLN
25363

1983 kobiece stroje ludowe, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2743-8 ark.
Mi.2891-6
150 PLN
25364

Fi.2743MK3
Mi.2888
200 PLN
25365

Fi.2749
Mi.2897
10 PLN
25366

1983 SOLIDARNOŚĆ, znaczek za 50 zł przedstawiający uśmiechniętego Lecha Wałęsę z napisem "Lech Wałęsa 1943 Nobel 1983 SOLIDARNOŚĆ 83" skasowany na kopercie owalnym stemplem "POKOJOWA NAGRODA NOBLA 1983 SOLIDARNOŚĆ 4 październik".

50 PLN
25367

1983 korespondencja firmowa, list polecony z odpowiedzią zaadresowana na odwrotnej stronie koperty.

10 PLN
25368

1983 korespondencja firmowa, list z odpowiedzią zaadresowana na odwrotnej stronie koperty.

10 PLN
25369

10 PLN
25370

1984 rocznik znaczków czystych (Fi.53,20).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
35 PLN
25371

1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.63,10).

Fi.2751-2811
Mi.2899-2959
60 PLN
25372

1984 kompletny rocznik.

Fi.2751-2811, bl.124-5
Mi.2899-2959, Bl.94-95
50 PLN
25373

1984 polskie ludowe instrumenty muzyczne, środkowy lewy znaczek z błędem "plamka w pierwszym T w słowie INSTRUMENTY".

Fi.2756B1
Mi.2904
41 PLN
25374

Fi.2764
Mi.2912
30 PLN
25375

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Hiszpania 84" w Madrycie, znaczek za 27 zł z błędem "brak apostrofu" na poz.25; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

Fi.2764 B
Mi.2912
50 PLN
25376

1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, górny lewy znaczek z błędem "brak apostrofu i części cyfry 8".

Fi.2764B1
20 PLN
25377

1984 XIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Sarajewie i XXIII Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, seria w 30-znaczkowy arkuszach sprzedażnych, czyste; bardzo dobry stan zachowania (arkusze nie zgięte, ani nie złamane).

Fi.2765-70
Mi.2913-2918A
800 PLN
25378

Fi.2765MK2
Mi.2913
450 PLN
25379

Fi.2772
Mi.2920
10 PLN
25380

1984 40-lecie MO i SB, znaczek z błędem "piaty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
Mi.2938
25 PLN
25381

1984 40-lecie MO i SB, lewy górny znaczek z błędem "5-ty punkt na zielonym polu".

Fi.2790B1
30 PLN
25382

Fi.2798
Mi.2946
100 PLN
25383

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2806-11 ark.
Mi.2954-59
200 PLN
25384

1984 Rozwój pojazdów pożarniczych, trzy znaczki za 20 zł w pasku pionowym, górny z błędem "uszkodzone G w MAGIRUS" na poz.36 i dolny z błędem "uszkodzone ZŁ"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.2817 B4+B5
Mi.2965
80 PLN
25385

1984 Igrzyska Olimpijskie w Los Angeles, makulaturowy niegumowany cięty blok, bardzo rzadkie, fotoatest.

Fi.bl.80nz
Mi.Bl.94U
4 800 PLN
25386

Fi.2812-2985
Mi.2960-3133
240 PLN
25387

Fi.2812-bl.83I
Mi.2960-Bl.97I
70 PLN
25388

1985 rocznik znaczków czystych (Fi.68,80).

Fi.2812-bl.126II (83II)
Mi.2960-Bl.97II
45 PLN
25389

Fi.2813 B1, B2
Mi.2961
80 PLN
25390

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem "otwarte O w DO".

Fi.2815B1
Mi.2963
25 PLN
25391

1985 rozwój pojazdów pożarniczych, znaczek z błędem uszkodzone zł".

Fi.2817B5
Mi.2965
25 PLN
25392

Fi.2819 B1, B2
Mi.2967
70 PLN
25393

1985 panorama racławicka, znaczek z błędem "uszkodzony lewy górny szeryf litery K w POLSKA".

Fi.2819B1
Mi.2967
25 PLN
25394

Fi.2819B1
Mi.2967
10 PLN