The new auction will start soon

Auction 104. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25435

1987 "XXII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, dofrankowana karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES.

Fi.Cp892, 2838
15 PLN
25436

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok na prawidłowo opłaconym ekspresowym liście poleconym, wysłanym 6.6.1988 z Ostrowca Świętokrzyskiego do Opatowa, datownik odbiorczy; wyjątkowo rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja; temat - PAPIEŻ JAN PAWEŁ II.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102 
1 200 PLN
25437

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
110 PLN
25438

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok.

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
100 PLN
25439

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok idealnie skasowany 1987 08 06 stemplem okolicznościowym w Warszawie, pełna oryginalna guma, doskonały stan zachowania.

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
400 PLN
25440

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim, blok na kopercie listu poleconego skasowany okolicznościowo 08.06 w Warszawie (Fi.400.-).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
300 PLN
25441

1987 blok "Papież - Jaruzelski" na kopercie ze stemplem pierwszego dnia obiegu bloku z 5.6.87, katalog Fischera nawet nie odnotowuje prawdziwej FDC, większość kopert uchodzących za FDC to po prostu koperty z kasownikiem okolicznościowym ze spotkania Papieża z gen. Jaruzelskim na Zamku; oryginalnych kopert ostemplowanych 5 czerwca 1987 istnieje prawdopodobnie tylko kilka sztuk!

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
800 PLN
25442

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok czysty (Fi.180.-).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
120 PLN
25443

1987 SOLIDARNOŚĆ - "Solidarność" Małopolska, Poczta "Homo Homini", Powstanie Styczniowe - bitwa pod Wągrowcem, blok za 200 zł.


40 PLN
25444

1988 rocznik kopert FDC (bez bl.137(93); Fi.63.-).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
40 PLN
25445

1988 rocznik znaczków czystych (Fi.132,40).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
100 PLN
25446

1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 242 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty!

Fi.2986-3104
Mi.3134-3252
140 PLN
25447

1988 stare zegary, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

Fi.2994-9 ark.
Mi.3142-7
150 PLN
25448

1988 Wojna obronna 1939 r. (V), znaczki za 15 zł w czworobloku, lewy dolny z błędem na poz.11 "brak zaokrąglenia cyfry 5 u dołu"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.3011 B1
Mi.3159
50 PLN
25449

1988 wojna obronna 1939 roku, dolny znaczek z błędem "ścieniałe 0 w nominale".

Fi.3013B1
Mi.3161
15 PLN
25450

1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z zdwojonym drukiem głowy i przesuniętą perforacją.

Fi.3015MK
Mi.3168
60 PLN
SOLD
25451

1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z zdwojonym drukiem głowy, gwarancja.

Fi.2838MK
Mi.2986
125 PLN
25452

1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.3016 ark.
Mi.3163
90 PLN
25453

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany kasownikiem okolicznościowym "WYSTAWA FILATELISTYCZNA ODRODZENIE KIELCE 1988.11.11".

Fi.3016a
Mi.3163
20 PLN
25454

1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, górny lewy znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy".

Fi.3020B1
Mi.3167
20 PLN
25455

1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy".

Fi.3020B1
Mi.3167
20 PLN
25456

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 200 zł z marszałkiem Józefem Piłsudskim na ilustrowanej kopercie skasowany 26.11 stemplem okolicznościowym "KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA RAWICZ '88".

Fi.3027
Mi.3175
30 PLN
25457

1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3036-41 ark.
Mi.3184-9
200 PLN
25458

1988 Statki pożarnicze, 15 zł ŻAR - połowa arkusza sprzedażnego, z błędem na poz.12 ""bombka" nad rufą" w części nakładu; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczek z błędem gwarancja.

Fi.3037 B
Mi.3185
40 PLN
25459

1988 statki pożarnicze, cztery arkusze sprzedażne (niepełna seria).

Fi.3038-41 ark.
Mi.3186-9
50 PLN
25460

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-).

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
60 PLN
25461

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, pasek znaczków z bloku.

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
60 PLN
25462

1988 70-lecie odzyskania niepodległości, karta pocztowa, ostemplowana okolicznościowo 11.XI w Sulejówku; temat - PIŁSUDSKI.

Fi.Cp984
15 PLN
25463

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.136 (bl.93)
Mi.Bl.107
35 PLN
25464

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
50 PLN
25465

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
70 PLN
25466

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
50 PLN
25467

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107 
70 PLN
25468

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
25469

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
25470

1988 SOLIDARNOŚĆ - "TO JEST CEGIEŁKA NA NAGROBEK BARBARY (Sadowskiej) I GRZEGORZA (Przemyka)", bloczek z dwoma znaczkami za 50 zł.


30 PLN
25471

1988 SOLIDARNOŚĆ - KW NSZZ "Solidarność" Zagłębia Miedziowego, bloczek za 300 zł "Zerwij kajdany, połam bat".


20 PLN
25472

1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności.


50 PLN
25473

1989 POSTED ON HIGH SEA - widokówka nadana 30.-6 w Brunsbüttel, opłacona polskim znaczkiem oraz oznaczona dwoma stempelkami POSTED ON HIGH SEA i s/y WARS PZ-1240, co umożliwiało marynarzom i żeglarzom wysyłkę z portów morskich przesyłek ofrankowanych znaczkami kraju, z którego pochodzi jednostka pływająca; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.2151
Mi.2299
40 PLN
25474

1989 rocznik kopert FDC (bez bl.: 138I(94I), 138II(94II), 139A(95A), 139B(95B); Fi.67,80).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN