The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 100. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
35545

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp55
80 PLN
35546

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp55
80 PLN
35547

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp55
80 PLN
35548

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp55
65 PLN
SOLD
35549

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp55
80 PLN
35550

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp55
65 PLN
SOLD
35551

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp55
65 PLN
SOLD
35552

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp55
65 PLN
SOLD
35553

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp55
80 PLN
35554

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp55
65 PLN
SOLD
35555

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp55
80 PLN
35556

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp55
80 PLN
35557

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp55
65 PLN
SOLD
35558

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp55
80 PLN
35559

1933 kartka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp58
60 PLN
35560

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w Drukarni Rolniczej w Warszawie (cyfra 0 o większym świetle otworu, kreski grubsze); sygnatura "P.Z.G.Nr.235-5.000.000-26." przesłana 11.X.33 miejscowo w Warszawie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "PACZKI ŻYWNOŚCIOWE" (Myślicki 32 124).

Fi.Cp58Ia
30 PLN
35561

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.200.-).

Fi.Cp60
120 PLN
35562

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
260 PLN
SOLD
35563

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35564

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35565

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35566

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35567

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35568

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35569

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35570

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5.

Fi.Cp63
225 PLN
SOLD
35571

1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(XII-1934)500.000., wysłana 6.VII.35 z miejscowości Budzanów k.Trembowli do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
60 PLN
35572

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp66
40 PLN
35573

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp67
40 PLN
35574

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp68
25 PLN
35575

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp68
25 PLN
35576

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 17.XII z urzędu Warszawa-Sejm do miejscowości Przybyłowice; dobry stan zachowania (dwa rogi słabsze).

Fi.Cp68
30 PLN
35577

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia Fragment portu, wysłana 25.VI.36 z Żywca do Warszawy; dobry stan zachowania (pionowa fałdka po lewej).

Fi.Cp68
30 PLN
35578

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
35579

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 - Lwów.

Fi.Cp68
100 PLN
35580

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 -Lwów.

Fi.Cp68
80 PLN
SOLD
35581

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
35582

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
100 PLN
35583

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 - Gdynia.

Fi.Cp68
80 PLN
SOLD
35584

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 - Żabie.

Fi.Cp68
80 PLN
SOLD