Auction 100. Postal stationery

35865

1982 koperta z prywatnym dodrukiem - "45 międzynarodowy zlot campingu i caravaningu Łeba '84 POLSKA/ 1964-1984 XX lat PFC".

Fi.Ck69
30 PLN
35866

1983 całostki, rocznik: 5 kopert i 43 karty (Fi.133.-).

Fi.Ck72-6, Cp821-58
70 PLN
35867

1983 karta o sygnaturze (1984r.) z prywatnym dodrukiem - "Narada konsultacyjna/ Prezesów Stowarzyszeń/ Czerwonego Krzyża/ i Czerwonego Półksiężyca/ krajów socjalistycznych i zaprzyjaźnionych/ Warszawa 1986"; ostemplowana okolicznościowo 8.IX w Warszawie; temat - CZERWONY KRZYŻ, CZERWONY PÓŁKSIĘŻYC.

Fi.Cp824
30 PLN
35868

1984 całostki, rocznik: 3 koperty i 35 kart (Fi.112.-).

Fi.Ck77, 77II, 78, Cp859-93
65 PLN
35869

1984 karta z prywatnym dodrukiem - "Krajowa wystawa/ filatelistyczna/ 40 lat Polski ludowej/ 20.VII-5.VIII.1984", ostemplowana okolicznościowo 20.VII w Warszawie; temat - ZNACZEK NA ZNACZKU.

Fi.Cp879
15 PLN
35870

1984 karnet - 40 rocznica Służby Bezpieczeństwa i Milicji Obywatelskiej, całostka z prywatnym dodrukiem - "25 LAT KOŁA PZF przy MINISTERSTWIE SPRAW WEWNĘTRZNYCH 1960-1985", skasowana okolicznościowo; dobry stan zachowania.

Fi.Cp887K
50 PLN
35871

1985 całostki, rocznik: 3 koperty i 23 karty (Fi.84,50).

Fi.Ck79-81, Cp894-916
50 PLN
35872

1986 karnet - 150-lecie Warszawskiej Straży Pożarnej, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.924K
40 PLN
35873

1986-2001 "Poczet królów i książąt polskich" - komplet 24 kopert.

Fi.Ck83-111ex.
200 PLN
35874

1986 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.61,50).

Fi.Cp917-41
35 PLN
35875

1986 karnet - 50 lat MKS "Konradia" w Gdańsku, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp928K
50 PLN
35876

1987 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.75,50).

Fi.Cp942-90
60 PLN
35877

1988 poczet królów i książąt polskich - Kazimierz Odnowiciel, makulaturowa koperta bez druku barwy czerwono liliowej - brak portretu króla i nominału, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck85 B1
600 PLN
35878

1988 całostki, rocznik: 1 koperta i 20 kart (Fi.54.-).

Fi.Ck85, Cp971-90
40 PLN
35879

1989 całostki, rocznik: 1 koperta i 21 kart (Fi.58,50).

Fi.Ck86, Cp991-1011
40 PLN
35880

1989 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck86B1
400 PLN
35881

1989 karnet - Światowy Kongres Pożarniczy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp1001K
65 PLN
35882

1990 poczet królów i książąt polskich - Bolesław II Szczodry, makulaturowa koperta bez druku barwy szarooliwkowej - brak ramki i pola adresowego i informacyjnego, z niefilatelistycznego obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87 B1
600 PLN
35883

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87B1
300 PLN
35884

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy szarooliwkowej - bez ramki, sygnatury i linii adresowych, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck87B1
350 PLN
35885

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa z przesunięciem druku portretu w stosunku do ramki, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck87B3
90 PLN
35886

1990 poczet królów i książąt polskich, koperta makulaturowa bez druku barwy niebieskoczarnej - bez wizerunku króla, gwarancja Pelczar.

Fi.Ck87M2
300 PLN
35887

1992 karty pocztowe czyste, rocznik - 11 sztuk (Fi.21.-).

Fi.Cp1021-31
30 PLN
35888

1993 karty pocztowe czyste, rocznik - 30 sztuk (Fi.92.-).

Fi.Cp1032-61
90 PLN
35889

1994 karty pocztowe czyste, rocznik - 22 sztuki (Fi.68.-).

Fi.Cp1062-83
100 PLN
35890

1995 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.66.-).

Fi.Cp1084-1108
100 PLN
35891

1996 karty pocztowe czyste, rocznik - 32 sztuk (Fi.85,50).

Fi.Cp1109-40
100 PLN
35892

1997 karty pocztowe czyste, rocznik - 25 sztuk (Fi.59.-).

Fi.1141-65
100 PLN
35893

1998 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.77,50.-).

Fi.Cp1166-96
140 PLN