Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
37159

1952 koperta drugiego nakładu z hasłem propagandowe C, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck13
25 PLN
Biete
37160

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi z sygnaturą XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
160 PLN
Biete
37161

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.288.-).

Fi.Ck14
240 PLN
Biete
37162

1952 w związku z podwyższeniem taryf pocztowej zarządzeniem M.P.i T. z 5.I.1953 obowiązywało doklejanie w obrocie krajowym (zamiejscowym) na kartkach ze znakiem opłaty za 30+15 gr znaczka pocztowego wartości 15 gr, karta budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura VIII.52, hasło propagandowe 22; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp131
50 PLN
Biete
37163

1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, całostka część A z opłaconą odpowiedzią i hasłem propagandowym 22.

Fi.Cp132A
80 PLN
Biete
37164

1952 Kongres Obrońców Pokoju w Warszawie.

Fi.Cp134
30 PLN
Biete
37165

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 6 "CENA 75. GR" z obiegu pocztowego z Leszna.

Fi.Ck14III
80 PLN
Biete
37166

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16a
30 PLN
Biete
37167

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, napis na klapie typ 1.

Fi.Ck16a
30 PLN
Biete
37168

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym G, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16a
30 PLN
Biete
37169

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, napis na klapie typ 2.

Fi.Ck16a
30 PLN
Biete
37170

1953 PODWÓJNY DRUK - spektakularny błąd do tej pory niekatalogowany!!! koperta "Elektrownia w Jaworznie" za 45+15 gr z napisem "CENA 70 GR" z hasłem propagandowym C; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Ck16x1 Dp
6 000 PLN
Biete
37171

1953 koperta z nadrukiem stempelka gumowego typu 5 "CENA 75 GR", napis "CENA 95 GR" antykwą, klapa zaokrąglona, hasło propagandowe G; dofrankowana i wysłana -8.-3.59 z Zakopanego do Warszawy, znaki opłaty skasowane stemplem okolicznościowym "ZIMOWE AKADEMICKIE IGRZYSKA ŚWIATA ZAKOPANE 7-13.III.1956"; dobry stan zachowania.

Fi.Ck18IIIa
50 PLN
Biete
37172

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym F, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
Biete
37173

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy zaokrąglone.

Fi.Ck18a
80 PLN
Biete
37174

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym E, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
Biete
37175

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
Biete
37176

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym D, zakończenie klapy ostre.

Fi.Ck18a
60 PLN
Biete
37177

1953 koperta z hasłem propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck18a
50 PLN
Biete
37178

1953 Nowa Huta, całostka z sygnaturą II.53 z hasłem propagandowym 21c.

Fi.Cp135
10 PLN
Biete
37179

1953 450. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika.

Fi.Cp137II
70 PLN
Biete
37180

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe F, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
Biete
37181

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe H, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
Biete
37182

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe G, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
Biete
37183

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości typ 1, hasło propagandowe G, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Ck14Iya
30 PLN
Biete
37184

1954 wydanie prowizoryczne "cena 40 gr.", stempelek typu 3 (Gdańsk) na części karty z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-52 i hasłem propagandowym 19, wysłanej 17.8.54 z Gdańska do Krakowa; dobry stan zachowania.

Fi.Cp132A
40 PLN
Biete
37185

1954 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem nowej wartości typ 19a z Warszawy, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp132B
20 PLN
Biete
37186

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", czerwony stempelek typu 15 (Warszawa stołeczna) na karcie z sygnaturą III-53 i hasłem propagandowym 18b, wysłanej 10.11.54 z Warszawy do Radomia; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
40 PLN
Biete
37187

1954 wydanie prowizoryczne "Cena 40 gr.", fioletowy stempelek typu 3 (Gdańsk) na karcie z sygnaturą VII-53 i hasłem propagandowym 20b, wysłanej 22.09.54 z miejscowości Wielka Wieś na Helu do Lublina; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp136
50 PLN
Biete
37188

1955 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
20 PLN
Biete
37189

1956 koperta z sygnaturą III 57 z obiegu pocztowego.

Fi.Ck20
40 PLN
Biete
37190

1956 pomnik Mikołaja Kopernika w Warszawie, całostka z sygnaturą XII.55.

Fi.Cp138
40 PLN
Biete
37191

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp144
25 PLN
Biete
37192

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura (VII-1957), nieco słabszy stan zachowania.

Fi.Ck21
30 PLN
Biete
37193

1957 koperta lotnicza "Samolot nad Krakowem", sygnatura I-1963, czysta, na froncie pionowa, naturalna fałdka papieru.

Fi.Ck21
40 PLN
Biete
37194

1957 karty pocztowe czyste, rocznik - 5 sztuk, na odwrocie delikatne przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania (Fi.84.-).

Fi.Cp145-49
80 PLN
Biete
37195

1957 Międzynarodowy Tydzień Pisania Listów, karta czysta.

Fi.Cp149
10 PLN
Biete
37196

1958 karty pocztowe czyste, rocznik - 12 sztuk (Fi.146.-), na odwrocie niewielkie przebarwienia od światła "pasy" - dobry stan zachowania.

Fi.Cp150-61
140 PLN
Biete
37197

1958 Tydzień Archiwów, karta czysta (Fi.22.-).

Fi.Cp154
15 PLN
Biete
37198

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet 6 czystych kart (Fi.68.-).

Fi.Cp155-60
60 PLN
Biete