Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Ganzsachen

36599

1860 koperta poczty miejskiej w Warszawie, znak opłaty w barwie niebieskiej,bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.Ck4IIx
3 000 PLN
Biete
36600

Fi.Fp
100 PLN
Biete
36601

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonym znaczku.

Fi.Cp1 + 1 z. 2½
70 PLN
Biete
36602

1918 NADRUK MOCNO PRZESUNIĘTY, wydanie warszawskie, karta 15 fen/7½ z nadrukiem mocno przesuniętym w prawo; słabszy stan zachowania; gwarancja Schmutz;

karta 15 fen/10; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 13;

na karcie albumowej ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp1I MK
600 PLN
Biete
36603

1918 wydanie PP/GGW, całostka z doklejonym znaczkiem i nadrukiem typ 14, niewielkie zagniecenia, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp1s
70 PLN
Biete
36604

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem na doklejonych znaczkach.

Fi.Cp1t
200 PLN
Biete
36605

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

Fi.Cp2II
50 PLN
Biete
36606

1918 wydanie warszawskie, karta 15 fen/10; karta ostemplowana grzecznościowo 24.11 w Warszawie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 1; dobry stan zachowania.

Fi.Cp2II
30 PLN
Biete
36607

1918 wydanie PP/GGW, całostka z nadrukiem typ 1.

Fi.Cp2II
50 PLN
Biete
36608

karta 15 fen/10 wysłana 15.12. z Warszawy do Żyrardowa, pełny tekst na odwrocie; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 6; dobry stan zachowania;

Fi.Cp2I MK
1 400 PLN
Biete
36609

Fi.Cp3I
180 PLN
Biete
36610

Fi.Cp3I
220 PLN
Biete
36611

Fi.Cp3I
200 PLN
Biete
36612

1918 wydanie warszawskie, część z opłaconą odpowiedzią karty podwójnej 15 fen/7½ z częściowym nadrukiem "Pocztówka" na dodatkowym znaczku za 2½ fen; wg. klasyfikacji Berbeki i Pelczara - typ 8 (proponowana przez nich wycena 550.-); słabszy stan zachowania (przebarwienia).

Fi.Cp3IA
120 PLN
Biete
36613

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie czerwonobrązowej typ I, uszkodzone e w Postkarte, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4IIc
250 PLN
Biete
36614

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie czerwonobrązowej typ II, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4IIc
160 PLN
Biete
36615

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem w barwie jasnoczerwonej typ I, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp4Ia
1 000 PLN
Biete
36616

1918 wydanie lubelskie, dwie karty za 15 hal na kartonie brązowoszarym z nadrukami w kolorze czerwonobrązowym i brązowoczerwonym typu I, czyste (Fi.330.-); gwarancja Krawczyk.

Fi.Cp4Iby-cy
300 PLN
Biete
36617

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem typ I, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp5I
250 PLN
Biete
36618

1918 wydanie lubelskie, całostka prawdopodobnie grzecznościowo wypisana kasowana w Lublinie 27.12.18.

Fi.Cp5I
230 PLN
Biete
36619

1918 wydanie lubelskie, całostka z nadrukiem typ II, uszkodzone e w Postkarte, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp5II
250 PLN
Biete
36620

1918 dowód nadania telegramu z Krakowa.

Fi.Ct13
80 PLN
Biete
36621

1919 koperta ze znakiem opłaty.

Fi.Ck6
70 PLN
Biete
36622

1919 koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

Fi.Ck6
60 PLN
Biete
36623

Fi.Ck6
80 PLN
Biete
36624

Fi.Cp3I
100 PLN
Biete
36625

Fi.Cp8I-II
2 000 PLN
Biete
36626

Fi.Cp12II
70 PLN
Biete
36627

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 42.

Fi.Cp12II
50 PLN
Biete
36628

Fi.Cp12II
120 PLN
Biete
36629

Fi.Cp13IIA
100 PLN
Biete
36630

Fi.Cp13INp
600 PLN
Biete
36631

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 103 na kartonie niebieskawym, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14II
150 PLN
Biete
36632

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 33.

Fi.Cp14IIx
50 PLN
Biete
36633

Fi.Cp14IIx, 76B
150 PLN
Biete
36634

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 44, gwarancja i oznaczenie Puchała.

Fi.Cp14IIy
80 PLN
Biete
36635

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120.

Fi.Cp 14IIy
80 PLN
Biete
36636

Fi.Cp14Ix
120 PLN
Biete
36637

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego z Krakowa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp14Ix
80 PLN
Biete
36638

1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 80, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp14xII
80 PLN
Biete