Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
37279

1969 pamięci walki o polskość ziemi bytowskiej, całostka z niespasowanym drukiem kolorów - nominał poza obrysem znaku opłaty.

Fi.Cp411MK
90 PLN
Biete
37280

1969 karta z prywatnym dodrukiem - "VII OGÓLNOPOLSKIE SPOTKANIE KLUBU DZIEŃ ZNACZKA Łódź, 28 września 1969".

Fi.Cp420
50 PLN
Biete
37281

1969 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie Spotkanie Działaczy Regionalnych i Lokalnych Stowarzyszeń Kulturalnych Przemyśl 28-29 X.1969 r.", minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp423
50 PLN
Biete
37282

1970 koperta Władysław Broniewski - makulaturowa (wadliwie sklejona), sygnatura VI.70, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck51
120 PLN
Biete
37283

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
50 PLN
Biete
37284

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą I.72.

Fi.Ck51
50 PLN
Biete
37285

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą IV.71.

Fi.Ck51
50 PLN
Biete
37286

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą X.70.

Fi.Ck51
50 PLN
Biete
37287

1970 Władysław Broniewski, koperta z sygnaturą VI.70.

Fi.Ck51
20 PLN
Biete
37288

1970 całostki, rocznik 44 karty w tym 437I (Fi.145.-).

Fi.Cp427-66
60 PLN
Biete
37289

1970 100-lecie urodzin W.I.Lenina, karta pocztowa z dodatkowym napisem z okazji Wystawy Filatelistycznej "LENIN 100" ostemplowana okolicznościowo w Warszawie.

Fi.Cp437I
20 PLN
Biete
37290

1970 100-lecie urodzin Lenina, karta z dodatkowym napisem "WYSTAWA FILATELISTYCZNA LENIN 100 WARSZAWA 22.IV.-3.V.1970 R.", bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp437I
20 PLN
Biete
37291

1970 "Czterej pancerni i pies", całostka z przesuniętym drukiem koloru czarnego.

Fi.Cp457MK
80 PLN
Biete
37292

1970 karta z prywatnym dodrukiem - "Ogólnopolskie sympozjum filatelistyczne poświęcone W.I.Leninowi/ spotkanie klubu zainteresowań PZF Ruch robotniczy - Kraków 18 X 1970" ostemplowana okolicznościowo.

Fi.Cp460
20 PLN
Biete
37293

1970 XXV-lecie Światowej Federacji Kobiet, całostka z przesuniętym drukiem barwy czarnej i szarej sprawiającej wrażenie podwójnego druku twarzy na znaku opłaty.

Fi.Cp461
40 PLN
Biete
37294

1971 koperty odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, podstawowa i z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", czyste (Fi.26.-).

Fi.Ck53, 53I
20 PLN
Biete
37295

1971 całostki, rocznik: 2 koperty (Ck53 i 53I) i 45 kart (Fi.154.-).

Fi.Ck53-53I, Cp467-511
70 PLN
Biete
37296

1971 koperta odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie z okolicznościowym dodrukiem "Polsko - Rumuńska Wystawa Filatelistyczna", skasowana okolicznościowo 8.X.1971.

Fi.Ck53I
20 PLN
Biete
37297

1971 odbudowa Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z przesuniętym drukiem barwy czarnej.

Fi.Ck53MK
45 PLN
Biete
37298

1971 czysta koperta dla Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie do przesyłek z podziękowaniami za wpłaty dla ofiarodawców zagranicznych, na odwrocie odbita numeratorem liczba 02783; koperta nie była dostępna w wolnej sprzedaży, przygotowano ją wyłącznie dla potrzeb Komitetu Odbudowy Zamku; bardzo dobry stan zachowania (niewielkie naddarcie na klapie na odwrocie).

Fi.Ck54
100 PLN
Biete
37299

1971 20-lecie Międzynarodowej Federacji FIR, dwie całostki z niespasowanym drukiem kolorów, na dole prawidłowo wydrukowana całostka.

Fi.Cp498MK
90 PLN
Biete
37300

1971 Dzień Znaczka, 40 gr, znaczne przesunięcie barwy szarej (tło znaczka) na znaku opłaty, sprawiające wrażenie podwójnego druku; karta skasowana grzecznościowo.

Fi.Cp503
150 PLN
Biete
37301

1972 całostki, rocznik: 2 koperty i 46 kart (Fi.164.-).

Fi.Ck55-6, Cp512-50
80 PLN
Biete
37302

1972 Mikołaj Kopernik, koperta z przesuniętym drukiem w dół - cześć druku z awersu koperty widoczna na froncie koperty.

Fi.Ck56MK
80 PLN
Biete
37303

1973 całostki, rocznik: 3 koperty i 46 kart (Fi.196,50).

Fi.Ck57-9, Cp551-96
70 PLN
Biete
37304

1973 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, koperta krzywo złożona, gwarancja Wysocki.

Fi.Ck57MK
75 PLN
Biete
37305

1973 20-lecie Państwowego Zespołu Pieśni i Tańca "Śląsk", krzywo złożona koperta.

Fi.Ck58MK
75 PLN
Biete
37306

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą XII. 74.

Fi.Ck59
50 PLN
Biete
37307

1973 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Polska 73", koperta bez druku barwy fioletowoniebieskiej i fioletowej, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Ck59B2
600 PLN
Biete
37308

1973 Polski Związek Motorowy - pomoc drogowa, całostka makulaturowa bez druku barwy pomarańczowej, gwarancja Berbeka, fotoatest M. Wysocki

Fi.Cp577u
450 PLN
Biete
37309

1974 karty pocztowe czyste, rocznik - 29 sztuk (Fi.97,50).

Fi.Cp597-625
70 PLN
Biete
37310

1974 50-lecie pierwszego startu polskiej reprezentacji, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami z okazji Dnia Olimpijczyka.

Fi.Cp599I
40 PLN
Biete
37311

1975 karty pocztowe czyste, rocznik - 24 sztuki w tym 635I i 635II (Fi.117.-).

Fi.Cp626-47
100 PLN
Biete
37312

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie w Amsterdamie, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp629I
40 PLN
Biete
37313

1975 pierwszy złoty medal polskiej reprezentacji na Olimpiadzie, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp629I
40 PLN
Biete
37314

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, całostka z dodatkowym 5-wierszowym napisem.

Fi.Cp635II
55 PLN
Biete
37315

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa" skasowana 6.06 wystawowym stemplem okolicznościowym, będąca jednocześnie mandatem delegata Walne Zebranie Sprawozdawcze Okręgu Warszawskiego PZF (na odwrocie dodatkowy tekst; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp635II
40 PLN
Biete
37316

1976 karty pocztowe czyste, rocznik - 14 sztuk (Fi.45.-).

Fi.Cp648-61
35 PLN
Biete
37317

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
20 PLN
Biete
37318

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego, kartka z wydrukowanymi tekstem na odwrocie.

Fi.Cp650I
30 PLN
Biete