Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Ganzsachen

36959

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk nonparelem; karta wysłana 8.VIII.1946 z miejscowości Mosina do Warszawy; zwraca uwagę kasownik prowizoryczny.

Fi.Cp95AI
30 PLN
Biete
36960

1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie szarobiałym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; karta wysłana 4.9.1946 z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp95AIIx
20 PLN
Biete
36961

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 2 na kartonie szarobiałym.

Fi.Cp95AIIx
35 PLN
Biete
36962

Fi.Cp95AIIx
35 PLN
Biete
36963

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobiałym.

Fi.Cp95AIIxa
35 PLN
Biete
36964

1945 Belweder, gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.Cp95AIIxa
40 PLN
Biete
36965

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowobszarym.

Fi.Cp95AIIy
50 PLN
Biete
36966

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp95AIy
60 PLN
Biete
36967

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym typ 1 na kartonie ciemnoszarym.

Fi.Cp95AIz
60 PLN
Biete
36968

1945 Belweder, całostka z uszkodzonym napisem "NADAWCA", gwarancja i opis Walocha.

Fi.Cp95BIIx
120 PLN
Biete
36969

Fi.Cp99-100
120 PLN
Biete
36970

1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łaska, stempel cenzury wojskowej nr 1914, gwarancja Pelczar.

Fi.NCp91Ł
200 PLN
Biete
36971

1945 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem opłaty gotówkowej z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 396, gwarancja Pelczar.

Fi.NCp91Ł
200 PLN
Biete
36972

1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
40 PLN
Biete
36973

Fi.Cp96IA
40 PLN
Biete
36974

1946 Belweder, całostka sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp96IA
30 PLN
Biete
36975

1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp96IB
40 PLN
Biete
36976

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIa
40 PLN
Biete
36977

1946 Belweder, całostka z napisem "Ob." i hasłem propagandowym 11, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp96IIa
40 PLN
Biete
36978

1947 całostki wydania dla upamiętnienia ofiar obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu.

Fi.70
70 PLN
Biete
36979

1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp96III
40 PLN
Biete
36980

Fi.Cp97
35 PLN
Biete
36981

Fi.Cp97, 431B
30 PLN
Biete
36982

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97-8
80 PLN
Biete
36983

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu, kartka za 6 zł na kartonie kremowym i kremowoszarym.

Fi.Cp97-8
100 PLN
Biete
36984

1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp97-8
60 PLN
Biete
36985

1947 komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar pomordowanych przez Niemców w Oświęcimiu, ostemplowanych pamiątkowo 14 i 16.6 (Fi.140.-).

Fi.Cp97-98
80 PLN
Biete
36986

Fi.Cp97-98
100 PLN
Biete
36987

1947 Belweder, całostki ilustrowane.

Fi.Cp99-100
80 PLN
Biete
36988

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana z obiegu pocztowego.

Fi.Cp101a
30 PLN
Biete
36989

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana.

Fi.Cp101a
50 PLN
Biete
36990

Fi.Cp101a
80 PLN
Biete
36991

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana stemplowana.

Fi.Cp101c
50 PLN
Biete
36992

1947 całostka z podobizną Ignacego Daszyńskiego.

Fi.Cp102I
25 PLN
Biete
36993

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
20 PLN
Biete
36994

Fi.Cp102I
35 PLN
Biete
36995

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, kartka bez dodatkowego dodruku.

Fi.Cp102I
40 PLN
Biete
36996

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji Kongresu PPS.

Fi.Cp102II
90 PLN
Biete
36997

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
80 PLN
Biete
36998

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp107
80 PLN
Biete