Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
36879

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
Biete
36880

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu krajowego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp80 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36881

1938 całostka z sygnaturą X-1938, hasło propagandowe O.

Fi.Cp81
15 PLN
Biete
36882

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu krajowego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp81 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36883

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM;

15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE;

na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp81-82
350 PLN
Biete
36884

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938.

Fi.Cp83
50 PLN
Biete
36885

1938 20-lecie odzyskania niepodległości, kartka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp83
30 PLN
Biete
36886

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp83 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36887

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka do obrotu zagranicznego pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", gwarancja Pelczar.

Fi.Cp84 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36888

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp85
120 PLN
Biete
36889

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 60.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36890

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia.

Fi.Cp86
40 PLN
Biete
36891

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47.

Fi.Cp86
35 PLN
Biete
36892

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
80 PLN
Biete
36893

1938 Kazimierz Jagiellończyk, Buczacz (Tarnopol)całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
45 PLN
Biete
36894

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
36895

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
36896

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
50 PLN
Biete
36897

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 44 - Gotyk: WIŚLICA (woj. kieleckie) Wnętrze Kolegiaty; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
Biete
36898

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 47 - Renesans (budownictwo świeckie): BARANÓW (woj. lwowskie) Dziedziniec zamku; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
120 PLN
Biete
36899

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36900

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 37.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36901

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36902

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36903

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36904

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36905

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36906

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36907

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36908

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 50.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36909

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36910

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36911

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36912

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36913

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36914

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp86
60 PLN
Biete
36915

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 z obiegu pocztowego z Mrozów.

Fi.Cp86
70 PLN
Biete
36916

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 62 - samolot sanitarny Polskiego Czerwonego Krzyża, z obiegu pocztowego z Więcborka.

Fi.Cp86
200 PLN
Biete
36917

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 63 - Polski Czerwony Krzyż, z obiegu pocztowego z Wilna.

Fi.Cp86
200 PLN
Biete
36918

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 9.11.38, czyli przed wejściem do obiegu całostek tego wydania, tj. 11.11.38, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp86 WZÓR
1 200 PLN
Biete