Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Ganzsachen

37319

1976 złoty medal Janusza Kusocińskiego na Olimpiadzie w Los Angeles, całostka z dodrukiem na odwrocie z życzeniami.

Fi.Cp650I
30 PLN
Biete
37320

Fi.Cp650I
40 PLN
Biete
37321

1976 karty z prywatnym dodrukiem - "XV Ogólnopolskie Spotkanie Członków Klubu PZF "DZIEŃ ZNACZKA" Warszawa, 3.X.1976 r. XX lat obchodów DNIA ZNACZKA w Polsce 1956-1976", skasowane datownikiem okolicznościowym; temat - ARCHITEKTURA.

Fi.Cp658
50 PLN
Biete
37322

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77.

Fi.Ck62
50 PLN
Biete
37323

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą II 77 z błędem "brak pierwszej cyfry 0 w sygnaturze".

Fi.Ck62B5
100 PLN
Biete
37324

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 79 z błędem "uszkodzone X w sygnaturze".

Fi.Ck62B6
100 PLN
Biete
37325

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z podwójnym drukiem barwy szarej - sygnatura, nominał koperty, orzeł w znaku opłaty, linie adresowe na froncie i tyle koperty, koperta z sygnaturą XII 76, nie katalogowane.

Fi.Ck62MK
500 PLN
Biete
37326

1977 karty pocztowe czyste, rocznik - 28 sztuk w tym 680b i 680c (Fi.90.-).

Fi.Cp662-87
60 PLN
Biete
37327

1977 ochrona zabytków - Szczecin, całostka z sygnaturą X.77.

Fi.Cp664
30 PLN
Biete
37328

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem z okazji XV-lecia Klubu Olimpijczyka PZF o nakładzie 3.000 sztuk.

Fi.Cp667
40 PLN
Biete
37329

1977 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem Klubu Olimpijczyka PZF.

Fi.Cp667
30 PLN
Biete
37330

Fi.Cp667
30 PLN
Biete
37331

Fi.Cp677
25 PLN
Biete
37332

1977 60-lecie Rewolucji Październikowej, kartka z dodrukiem z okazji krajowej wystawy filatelistycznej w Sieradzu, sygnatura X.77.

Fi.Cp680c
15 PLN
Biete
37333

1978 karty pocztowe czyste, rocznik - 31 sztuk (Fi.85.-)

Fi.Cp688-718
60 PLN
Biete
37334

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

Fi.Cp702K
70 PLN
Biete
37335

Fi.Cp710I
50 PLN
Biete
37336

Fi.Cp710I
40 PLN
Biete
37337

1978 Międzynarodowy Rok Dziecka 1979, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy filatelistycznej.

Fi.Cp715II
80 PLN
Biete
37338

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

Fi.Cp749I
40 PLN
Biete
37339

1979 karty pocztowe czyste, rocznik - 26 sztuk (Fi.79,50).

Fi.Cp719-43
60 PLN
Biete
37340

1980 karta nakładu z 1978 roku z prywatnym dodrukiem - "CHORĄGIEW STOŁECZNA ZHP im.Bohaterów Warszawy 21.IX.1980 VI HARCERSKI FESTYN MŁODZIEŻY SZKOLNEJ"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp712
20 PLN
Biete
37341

1980 karty pocztowe czyste, rocznik - 35 sztuk (Fi.105.-).

Fi.Cp744-78
70 PLN
Biete
37342

1980 Dzień olimpijczyka, całostka z nadrukiem na odwrocie, dodatkowo normalna całostka.

Fi.Cp749, 749I
40 PLN
Biete
37343

1980 karta z prywatnym dodrukiem - "Nadanie imienia Henryka Sienkiewicza Siedleckiej Chorągwi Z.H.P Okrzeja 21.09.80 r."; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp750
30 PLN
Biete
37344

Fi.Cp753I
40 PLN
Biete
37345

Fi.Cp753I
40 PLN
Biete
37346

1980 30-lecie PZF, całostka wadliwie wycięta - prawa część rysunku po lewej stronie kartki.

Fi.Cp755MK2
70 PLN
Biete
37347

1980 450. rocznica urodzin Jana Kochanowskiego, całostka z dodrukiem z okazji Biesiady Humorystów w Kostrzynie 81.

Fi.Cp765
40 PLN
Biete
37348

1980 karnet - II Wystawa Projektów Polskiego Znaczka Pocztowego, niewielki nakład - 700 sztuk! bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp766K
500 PLN
Biete
37349

1981 całostki, rocznik: 1 koperta i 27 kart (Fi.85,50).

Fi.Ck67, Cp779-805
100 PLN
Biete
37350

1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "WYSTAWA FILATELISTYCZNA POLONICA I SPORT-POLONIA '81 Z OKAZJI IV POLONIJNYCH IGRZYSK SPORTOWYCH W KRAKOWIE 13-19.VII.1981"; temat - SPORT.

Fi.Cp735
20 PLN
Biete
37351

1981 karta nakładu z 1979 roku z prywatnym dodrukiem - "Wystawa Filatelistyczna 70-lecie 3. Krakowskiej Drużyny Harcerskiej im.Kazimierza Pułaskiego 11-18.XI.1981"; temat - HARCERSTWO.

Fi.Cp735
20 PLN
Biete
37352

1981 całostka z okolicznościowym dodrukiem z okazji konkursu filatelistycznego w Białymstoku.

Fi.Cp750
15 PLN
Biete
37353

Fi.Cp765
15 PLN
Biete
37354

1981 Dzień Olimpijczyka, całostka z drukiem życzeń okolicznościowych na odwrocie.

Fi.Cp780I
50 PLN
Biete
37355

1982 całostki, rocznik: 4 koperty i 15 kart (Fi.69.-).

Fi.Ck68-71, Cp806-20
60 PLN
Biete
37356

Fi.Ck70
200 PLN
Biete
37357

1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK".

Fi.Cp807I
100 PLN
Biete
37358

1982 Dzień Olimpijczyka, całostka z dodrukiem "XX-LECIE KLUBU PZF "OLIMPIJCZYK" i dodatkowo normalna całostka.

Fi.Cp808, 807I
100 PLN
Biete