Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
37199

1959 XII Wyścig Pokoju; temat - KOLARSTWO.

Fi.Cp165
20 PLN
Biete
37200

1959 Wyścig Pokoju, całostka bez druku barwy czarnej - brak ceny kartki i sygnatury.

Fi.Cp165MK
500 PLN
Biete
37201

1959 Wystawa Filatelistyczna "Balpex"; temat - PTAKI, ŻAGLOWCE.

Fi.Cp170
15 PLN
Biete
37202

1959 15-lecie radiofonii w Polsce Ludowej, komplet 2 czystych kart (Fi.24.-).

Fi.Cp173a-b
20 PLN
Biete
37203

1960 150 rocznica urodzin Fryderyka Chopina, karta czysta.

Fi.Cp174
10 PLN
Biete
37204

1960 1800-lecie Kalisza, karta czysta.

Fi.Cp176
10 PLN
Biete
37205

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW".

Fi.Cp178a
200 PLN
Biete
37206

1960 zabytkowe budowle miast polskich (I), karta Gdańsk z błędnym napisem - "ŻÓRAW"; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.220.-).

Fi.Cp178a
200 PLN
Biete
37207

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp179
50 PLN
Biete
37208

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

Fi.Cp179
50 PLN
Biete
37209

1960 zabytkowe budowle miast polskich - Kraków - karty oliwkowe, komplet 16 sztuk z hasłami propagandowymi 29-44 (Fi.96.-).

Fi.Cp179b
80 PLN
Biete
37210

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z hasłem propagandowym 42.

Fi.Cp179b
10 PLN
Biete
37211

1960 zabytkowe budowle miast polskich, komplet 16 całostek z hasłami propagandowymi 29-44.

Fi.Cp179b hp 29-44
100 PLN
Biete
37212

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

Fi.Cp180
50 PLN
Biete
37213

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp180
50 PLN
Biete
37214

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp183
50 PLN
Biete
37215

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp184
50 PLN
Biete
37216

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

Fi.Cp184
50 PLN
Biete
37217

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

Fi.Cp184
50 PLN
Biete
37218

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Wrocław, karta o sygnaturze V.-62, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp185
50 PLN
Biete
37219

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

Fi.Cp185
50 PLN
Biete
37220

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

Fi.Cp185
50 PLN
Biete
37221

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą II.60.

Fi.Cp185a
10 PLN
Biete
37222

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II), pałac Branickich w Białymstoku - kolor zielony na znaku opłaty przesunięty w lewo, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.Cp188 MK
600 PLN
Biete
37223

1960 zabytkowe budowle miast polskich (II) - komplet 17 ilustrowanych kart, w tym karta Gdańsk z prawidłowym napisem - "ŻURAW"; bardzo dobry stan zachowania (Fi.292.-).

Fi.Cp188-204
250 PLN
Biete
37224

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z poprawnym napisem "ŻURAW".

Fi.Cp191
80 PLN
Biete
37225

1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW", sygnatura XI 59, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp191I
400 PLN
Biete
37226

1960 zabytkowe budowle ziem polskich, całostka z błędem "ŻÓRAW".

Fi.Cp191I
480 PLN
Biete
37227

1960 zabytkowe budowle polskich miast, całostka z błędem w napisie "ŻÓRAW zamiast ŻURAW".

Fi.Cp191I
400 PLN
Biete
37228

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą II.62.

Fi.Ck33
40 PLN
Biete
37229

1961 1000-lecie Państwa Polskiego - karty ilustrowane - komplet 40 sztuk, w tym karta z błędem "chmurka", czyste (Fi.589.-).

Fi.Cp205
480 PLN
Biete
37230

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu.

Fi.Cp205bs
20 PLN
Biete
37231

1961 1000-lecie Państwa Polskiego, całostka z ilustracją VI z chmurką w lewym górnym rogu.

Fi.Cp205ds
20 PLN
Biete
37232

1961 1962 20. rocznica powstania PPR, kartka z niespasowanym drukiem kolorów, gwarancja.

Fi.Cp208MK
100 PLN
Biete
37233

1962 Warszawa - Stare Miasto - karty ilustrowane - komplet 30 sztuk, czyste (Fi.378.-).

Fi.Cp210
280 PLN
Biete
37234

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210a
30 PLN
Biete
37235

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210a
30 PLN
Biete
37236

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe", nie odnotowane w katalogu.

Fi.Cp210b
30 PLN
Biete
37237

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją V, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210b
30 PLN
Biete
37238

1962 stare miasto w Warszawie, całostka z ilustracją I, kartka z błędem "odwrócone linie adresowe".

Fi.Cp210c
30 PLN
Biete