Die Auktion endet am 08.07.2024

Aktuelle Auktion Ganzsachen

36759

1928 Henryk Sienkiewicz, próba całostki w barwie oliwkowoszarej z sygnaturą pierwszego nakładu, gwarancja i opis (jako próba Cp50) Pelczar.

Fi.Cp48IP
2 500 PLN
Biete
36760

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.60.-).

Fi.Cp49IA
80 PLN
Biete
36761

Fi.Cp49II
200 PLN
Biete
36762

80 PLN
Biete
36763

Fi.Cp48I
10 PLN
Biete
36764

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka makulaturowa z ilustracją 14 z II nakładu bez druku typograficznego, gwarancja i oznaczenie Pelczar.

Fi.Cp50II MK
2 000 PLN
Biete
36765

Fi.Cp50IIc
50 PLN
Biete
36766

Fi.Cp50IIc
140 PLN
Biete
36767

Fi.Cp50IIc
140 PLN
Biete
36768

Fi.Cp50IIc
140 PLN
Biete
36769

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
Biete
36770

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
Biete
36771

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura XI-1931 długości 41 mm, linie adresowe druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
Biete
36772

Fi.Cp50IIc
120 PLN
Biete
36773

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 22, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
Biete
36774

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 21, II nakład, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
120 PLN
Biete
36775

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka makulaturowa z ilustracją 23 z I nakładu bez druku typograficznego, gwarancja i opis Pelczar.

Fi.Cp50I MK
1 800 PLN
Biete
36776

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36777

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36778

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 2, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36779

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 3, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36780

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36781

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36782

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 6, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
60 PLN
Biete
36783

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 7, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36784

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 8, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36785

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 9, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36786

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 10, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36787

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36788

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 12, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50Ia
80 PLN
Biete
36789

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, parka nie rozciętych całostek z arkusza drukarskiego zawierającego całostki z wszystkimi ilustracjami, z ilustracjami nr 26 i 30 z sygnaturą VIII-1931 z stemplem "WZÓR" na znakach opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, minimalne zagniecenia, same takie całostki są rzadkie, a nierozcięta parka unikatowa, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50Ia WZÓR
3 000 PLN
Biete
36790

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28 - Czarnohora, I nakład - sygnatura VII-1931, drobna plamka w górnym lewym narożniku.

Fi.Cp50Ib
240 PLN
Biete
36791

Fi.Cp48I
10 PLN
Biete
36792

1932 całostka z Jedzrzejów z sygnaturą III-1934 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp51
40 PLN
Biete
36793

1932 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 20 gr, sygnatura M.P.i T.(IX-1933)500.000., przesłana 10.VIII.34 miejscowo we Lwowie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym PACZKI ŻYWNOŚCIOWE wyróżnik "a" (Myślicki 32 112); bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp52A
50 PLN
Biete
36794

druk w sprawach żywnościowych (orzeł), sygnatura VII-1932;

1932 druk w sprawach żywnościowych (wieśniaczka);

na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka (Fi.510.-).

Fi.Cp53-54
500 PLN
Biete
36795

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
Biete
36796

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
Biete
36797

Fi.Cp54
45 PLN
Biete
36798

1932 kartka w sprawach żywnościowy.

Fi.Cp54
50 PLN
Biete