Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Aktuelle Auktion Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
36839

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16 z obiegu pocztowego z Wilna.

Fi.Cp63
100 PLN
Biete
36840

1934 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą IX-1933 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp65
160 PLN
Biete
36841

1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp65A
40 PLN
Biete
36842

1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-).

Fi.Cp65A
40 PLN
Biete
36843

1934 godło państwowe, karta podwójna - część na odpowiedź za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 16.I.35 z miejscowości Łabunie do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.85.-).

Fi.Cp65B
60 PLN
Biete
36844

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
Biete
36845

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie).

Fi.Cp68
20 PLN
Biete
36846

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
30 PLN
Biete
36847

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp68
150 PLN
Biete
36848

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp68
150 PLN
Biete
36849

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 29 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 31.11.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp68 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36850

1935 M/S Piłsudski, 32 całostki z kompletem ilustracji 1-32, dobry stan zachowania.

Fi.Cp68 il. 1-32
3 200 PLN
Biete
36851

1935 Tatry, kartka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp69
20 PLN
Biete
36852

1935 M/S Piłsudski, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 28.04.36, stempel "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp70 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36853

1935 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1936 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp71
160 PLN
Biete
36854

1936 kartka z Torunia do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 5.

Fi.Cp69, 280
20 PLN
Biete
36855

1936 kartka z Krynicy do Krakowa, całostka z sygnaturą IX-1935 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp69, 280
20 PLN
Biete
36856

1937 koperta na przesyłki lotnicze.

Fi.Ck9
50 PLN
Biete
36857

1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.60.-).

Fi.Ck9
40 PLN
Biete
36858

1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp71B
30 PLN
Biete
36859

1937 całostka na odpowiedź odesłana zwrotnie z Niemiec do Polski, polska całostka i znaczek stemplowane w niemieckim Friedrichstal.

Fi.Cp71B
300 PLN
Biete
36860

1937 dworzec morski w Gdyni, kartka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp72
20 PLN
Biete
36861

1937 dworzec w Gdyni, całostka z hasłem propagandowym 9 z stemplem "WZÓR / SKASOWANO", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 30.03.37 w przededniu wprowadzenia tych całostek do obiegu, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp72 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36862

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp74
160 PLN
Biete
36863

1937 Uniwersytet we Lwowie, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią odwrotnie złożona, sygnatura I.1937.

Fi.Cp74
120 PLN
Biete
36864

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-).

Fi.Cp74B
25 PLN
Biete
36865

1937 kartka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp75
40 PLN
Biete
36866

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp76
120 PLN
Biete
36867

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp76
120 PLN
Biete
36868

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
120 PLN
Biete
36869

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
120 PLN
Biete
36870

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 - Wilno.

Fi.Cp77
200 PLN
Biete
36871

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 22 z usterką "brak kropki po sygnaturze".

Fi.Cp77
240 PLN
Biete
36872

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78
20 PLN
Biete
36873

1938 prezydent Ignacy Mościcki, całostka z hasłem propagandowym 3 z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 22.11.38, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp78 WZÓR
1 200 PLN
Biete
36874

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78I
15 PLN
Biete
36875

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fi.Cp78I
30 PLN
Biete
36876

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
Biete
36877

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym 4.

Fi.Cp78II2
20 PLN
Biete
36878

1938kartka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp80
15 PLN
Biete