Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 114. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
33288

1934 godło państwowe, karta za 25 gr, czysta, dobry stan zachowania.

Fi.Cp66
80 PLN
33289

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą 35 mm i nadrukiem typ I z obiegu pocztowego.

Fi.CpIa
30 PLN
33290

1935 kartka wydania prowizorycznego wysłana z Bydgoszczy do Łodzi.

Fi.Cp58
25 PLN
33291

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie).

Fi.Cp68
20 PLN
33292

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
30 PLN
33293

1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne.

Fi.Cp68
2 500 PLN
33294

1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne.

Fi.Cp68
2 500 PLN
33295

1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i unikalne.

Fi.Cp68
2 500 PLN
33296

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
33297

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
33298

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp68
100 PLN
33299

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 8 - Kraków.

Fi.Cp68
100 PLN
33300

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 11 - Śląsk.

Fi.Cp68
100 PLN
33301

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 14 - Gołuchów.

Fi.Cp68
100 PLN
33302

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań.

Fi.Cp68
100 PLN
33303

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
100 PLN
33304

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
33305

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp68
100 PLN
33306

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów.

Fi.Cp68
100 PLN
33307

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
33308

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
33309

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 - Hel.

Fi.Cp68
100 PLN
33310

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp68
100 PLN
33311

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa.

Fi.Cp68
100 PLN
33312

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 30 - Warszawa.

Fi.Cp68
80 PLN
VERKAUFT
33313

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 - Spisz.

Fi.Cp68
90 PLN
33314

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 - Kraków, z obiegu pocztowego z Złakowa Kościelnego do Warszawy, pionowe złamanie.

Fi.Cp68
90 PLN
33315

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
33316

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 21 - Warszawa Poczta Główna, wysłana 6 V 36 ze Lwowa do Warszawy, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym "POCZTA PRZYJMUJE LISTY WAGI DO 2 KG" + "ROZMOWY MIĘDZYNARODOWE PO 3 MIN KAŻDA NASTĘPNA MINUTA TYLKO 1/3 OPŁATY" Lwów 2 z wyróżnikiem "*a*" (Myślicki 36 104); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
40 PLN
VERKAUFT
33317

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 3 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
50 PLN
33318

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 2 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
50 PLN
VERKAUFT
33319

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego Podobowice.

Fi.Cp68
40 PLN
33320

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 6 z obiegu pocztowego Gołańcz - Inowrocław.

Fi.Cp68
40 PLN
VERKAUFT
33321

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
33322

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
33323

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 25 z obiegu pocztowego z Mielnicy.

Fi.Cp68
40 PLN
33324

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 27 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
33325

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN
33326

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 32 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
30 PLN
33327

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 31 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
40 PLN