Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

33488

1946 Belweder, całostka na kartonie szarobiałym szorstkim z hasłem propagandowym 12.

Fi.Cp96IIb
20 PLN
33489

1947 Belweder, całostka na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp96III
40 PLN
33490

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 3 zł, dofrankowana i wysłana 17.4.1948 z Kwidzyna do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (lekko odciśnięte 2 ślady spinacza).

Fi.Cp97, 431B
30 PLN
33491

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu.

Fi.Cp97-8
80 PLN
33492

1947 całostki wydania upamiętniającego pomordowanych w Oświęcimiu, kartka za 6 zł na kartonie kremowym i kremowoszarym.

Fi.Cp97-8
100 PLN
33493

1947 ofiary obozu koncentracyjnego w Oświęcimiu, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp97-8
60 PLN
33494

Fi.Cp97-98
70 PLN
33495

Fi.Cp97-98
80 PLN
33496

1947 karta pocztowa wydana dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu za 6 zł, wysłana 21.6.1948 z niewielkiej kaszubskiej miejscowości Strzepcz do Gdyni, całostka rzadko spotykana z oryginalnego obiegu; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp98
54 PLN
33497

1947 Belweder, całostki ilustrowane.

Fi.Cp99-100
80 PLN
33498

1947 Fryderyk Chopin, całostka ilustrowana.

Fi.Cp101
40 PLN
33499

1947 całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp102I
10 PLN
33500

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
35 PLN
33501

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, dofrankowana karta pocztowa wysłana 22.7.1948 z miejscowości Świdwin do Gdyni; dobry stan zachowania (delikatny, prawie niewidoczny ślad spinacza).

Fi.Cp102I, 431A
30 PLN
33502

1947 Polacy walczący w Hiszpanii, całostka z dodatkowym napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
80 PLN
33503

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp107
80 PLN
33504

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 1.

Fi.Cp107
80 PLN
33505

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 20.

Fi.Cp107
80 PLN
33506

1947 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 9.

Fi.Cp107
80 PLN
33507

1948 SZCZĄTKOWY PODWÓJNY DRUK KOLORU CZERWONEGO do tej pory niekatalogowany, widoczny szczególnie dobrze na literach napisów, "KONGRES JEDNOŚCI MŁODZIEŻY POLSKIEJ WROCŁAW 19-22.VII.1948" Wrocław 1, dofrankowana całostka "Polacy walczący w Hiszpanii" z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 20.7 wysłana do Warszawy; dobry stan zachowania (Myślicki 48 071); gwarancja.

Fi.Cp102II, 462, 465
Mi.493, 496
400 PLN
33508

1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
30 PLN
33509

1948 zamek w Będzinie, całostka z sygnaturą VII.47.

Fi.Cp104
45 PLN
33510

1948 zamek w Będzinie, całostki na kartonie szarobiałym kremowoszarym.

Fi.Cp104
80 PLN
33511

1948 zamek w Lanckronie, całostka ilustrowana.

Fi.Cp105
180 PLN
33512

Fi.Cp105
150 PLN
33513

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp106
40 PLN
33514

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 14.

Fi.Cp106
60 PLN
33515

1948 trzy walczące orły, karta z ilustracją 2.

Fi.Cp106
60 PLN
33516

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 19.

Fi.Cp106
60 PLN
33517

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 14.

Fi.Cp106
60 PLN
33518

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 1.

Fi.Cp106
60 PLN
33519

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp106
60 PLN
33520

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 12.

Fi.Cp106
60 PLN
33521

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją 3.

Fi.Cp106
60 PLN
33522

1948 trzy walczące orły, 22 kartki z kompletem ilustracji, dobry stan zachowania.

Fi.Cp106 il.1-22
1 600 PLN
33523

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp107
80 PLN
33524

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp107
80 PLN
33525

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp107
80 PLN
33526

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją 15 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp107
45 PLN
33527

1948 Wiosna Ludów, komplet 20 całostek z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp107 il. 1-20
1 800 PLN