Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

33568

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4.

Fi.Cp115
130 PLN
33569

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, słabszy stan.

Fi.Cp116
45 PLN
33570

Fi.Cp116
60 PLN
33571

1949 wydanie prowizoryczne, karta 101 z ilustracją w kolorze oliwkowym z nadrukiem typu 3, dofrankowana i wysłana 31.5.1950 z Opola do Krosna; dobry stan zachowania.

Fi.Cp117
30 PLN
33572

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z Łęgu Starościńskiego do Warszawy.

Fi.Cp117
20 PLN
33573

1949 wydanie prowizoryczne, komplet całostek Cp117 z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp117
180 PLN
33574

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp117
30 PLN
33575

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, stan średni.

Fi.Cp117
30 PLN
33576

Fi.Cp117
30 PLN
33577

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem groszy typ 11.

Fi.Cp117
50 PLN
33578

1949 wydanie prowizoryczne, cztery całostki z nadrukiem typ 101 i kompletem różnych ilustracji.

Fi.Cp117 il.1-4
180 PLN
33579

1949 całostka wydania prowizorycznego.

Fi.Cp117a
35 PLN
33580

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 6

Fi.Cp118
650 PLN
33581

1949 zabytkowy kościół w Pniowie, karta za 6(8) zł na kartonie kremowoszarym z sygnaturą VIII 48 - 3.000.000, z nadrukiem typu 7, lekkie przebarwienia, poza tym w ładnym, typowym dla oryginalnego obiegu stanie.

Fi.Cp119
40 PLN
33582

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
33583

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp119
25 PLN
33584

Fi.Cp119
25 PLN
33585

Fi.Cp119
40 PLN
33586

Fi.Cp119
40 PLN
33587

Fi.Cp119
40 PLN
33588

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie kremowoszarym z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
33589

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII48 na kartonie szarobiałym szorstkim z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
33590

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z sygnaturą VIII47 na kartonie szarobiałym z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
45 PLN
33591

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16a na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ia
70 PLN
33592

Fi.Cp119Ib
45 PLN
33593

Fi.Cp119Ib
45 PLN
33594

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie szarobiałym szorstkim.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
33595

1949 wydanie prowizoryczne, całostka hasłem propagandowym 16b na kartonie kremowoszarym.

Fi.Cp119Ib
70 PLN
33596

Fi.Cp119Ib
70 PLN
33597

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
33598

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp120
25 PLN
33599

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z obiegu pocztowego z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
40 PLN
33600

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
30 PLN
33601

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp120
30 PLN
33602

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Wrocław.

Fi.Cp120
70 PLN
33603

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
60 PLN
33604

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
60 PLN
33605

Fi.Cp120
55 PLN
33606

Fi.Cp121
80 PLN
33607

Fi.Cp121
30 PLN