Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

33128

1921 orzeł na tarczy barokowej, całostka krótkim i rozbitym napisem "KARTKA POCZTOWA".

Fi.Cp40II
80 PLN
33129

1921 kartka z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
80 PLN
33130

1921 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

Fi.Cp41
60 PLN
33131

1921 kartka podwójna z opłacona odpowiedzią.

Fi.Cp41
60 PLN
33132

1921 orzeł na tarczy barokowej, całostka - cześć z napisem "z opłaconą odpowiedzią".

Fi.Cp41A
45 PLN
33133

1921 pokwitowanie telegraficzne w małym formacie.

Fi.Ct9a
72 PLN
33134

1921 dowód nadania telegramu z obiegu pocztowego z Posady Olchowskiej.

Fi.Ct9b
20 PLN
33135

1921 pokwitowanie telegraficzne w dużym formacie.

Fi.Ct9b
100 PLN
33136

1921 makulatura całostki źle wycięta z arkusza, gwarancja Pelczar.

Fi.Pc39II MK
300 PLN
33137

1922 kartka do obrotu krajowego w kolorze oliwkowobrązowym.

Fi.Cp39I
60 PLN
33138

1922 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej.

Fi.Ct9b
27 PLN
33139

1922 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct10a
150 PLN
33140

Fi.Ct10b
80 PLN
33141

Fi.Ct11a
75 PLN
33142

1922 pokwitowanie telegraficzne w małym formacie z nadrukiem nowej wartości dla urzędów na Górnym Śląsku, gwarancja Pelczar.

Fi.Ct18a
800 PLN
33143

1922 pokwitowanie telegraficzne z nadrukiem nowej wartości dla urzędów na Górnym Śląsku, gwarancja Pelczar.

Fi.Ct19
620 PLN
33144

1923 dowód nadania telegramu z Warszawy do Berlina.

Fi.Ct7
40 PLN
33145

1923 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Ct13
70 PLN
33146

1923 pokwitowanie telegraficzne.

Fi.Ct13
80 PLN
33147

1923 pokwitowanie telegraficzne z Posady Olchowskiej.

Fi.Ct13
60 PLN
33148

1923 pokwitowanie telegraficzne na telegram prywatny.

Fi.Ft4x
50 PLN
33149

1923 formularz przekazu pobraniowego bez sygnatury.

60 PLN
33150

1923 kartka do korespondencji wydawnictwa "Rocznika Astronomicznego".

40 PLN
33151

Fi.Cfp I
40 PLN
33152

1924 kartka do korespondencji domu wysyłkowego "Elite".

40 PLN
33153

1924 kartka do korespondencji wydawnictwa "Płomyk" w Warszawie.

40 PLN
33154

1924 kartka z dopłatą na Polską Macierz Szkolną.

40 PLN
33155

1925 kartka z Katowic do Sambora.

Fi.Cp42
50 PLN
33156

1925 kartka z Warszawy do Grodziska.

Fi.Cp42
60 PLN
33157

1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.80.-).

Fi.Cp44IA
50 PLN
33158

1926 kolumna Zygmunta, całostka z krótką sygnaturą z obiegu pocztowego.

Fi.Cp45Ia
25 PLN
33159

1926 kolumna Zygmunta, całostka z krótką sygnaturą.

Fi.Cp45Ia
80 PLN
33160

1926 całostka z sygnaturą krótką z obiegu pocztowego z 1934 roku. W górnej części uszczerbiona

Fi.Cp45Ia
25 PLN
33161

1926 kolumna Zygmunta, całostka z długą sygnaturą z obiegu pocztowego.

Fi.Cp45Ib
35 PLN
33162

1927 kartka z Torunia 11.8.27 do Wiednia.

Fi.Cp45I
20 PLN
33163

1927 kolumna Zygmunta, całostka z drukiem potrójnym; podwójnym i dodatkowym na odwrocie, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp47Dpt
3 000 PLN
33164

1928 kartka z Królewskiej Huty do Monachium.

Fi.Cp45
15 PLN
33166

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.60.-).

Fi.Cp49IA
80 PLN
33167

1928 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą XI-1931 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp49II
200 PLN
33168

1929 kartka ze Zdun do Niemiec, sygnatura II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN