Die Auktion beginnt am 21.06.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
33169

1929 formularz kartkowy z wykonaną litografią kolorową reklamą firmy Centra.


80 PLN
33170

1930 kartka z Szopienic 19.3.30 do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
33171

1930 kartka do korespondencji piekarni parowej Franciszek Lessnau w Pucku.


40 PLN
33172

1930 kartka do korespondencji wydawnictwa "Płomyk" w Warszawie.


40 PLN
VERKAUFT
33173

1930 kartka do korespondencji księgarni pocztowej "Lot" z Lublina.


20 PLN
33174

1931 kartka z Częstochowy do Nowego Jorku, sygnatura VII-1930, kartka pisana w języku hebrajskim.

Fi.Cp48
15 PLN
33175

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisane w monografii P.Pelczara "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Królewska Huta.

Fi.Cp50E
50 PLN
VERKAUFT
33176

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisane w monografii P.Pelczara "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Ojców - Piaskowa Skała.

Fi.Cp50E
65 PLN
VERKAUFT
33177

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Warszawa - Łazienki, niewielkie rozdarcie na górze.

Fi.Cp50E
60 PLN
33178

1931 ilustrowana kartka pocztowa wydana przez Polskie Towarzystwo Turystyczne w Krakowie, której koncepcję (wzór) wykorzystano na etapie projektowania całostki ilustrowanej ze znakiem opłaty z Henrykiem Sienkiewiczem, opisuje to szczegółowo P.Pelczar w swojej monografii "O Cp50 prawie wszystko ..."; oferowana karta z ilustracją Tyniec - ruiny zamku.

Fi.Cp50E
80 PLN
33179

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 27, sygnatura VIII-1931,lekko zagięty prawy dolny róg.

Fi.Cp50I
80 PLN
VERKAUFT
33180

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, sygnatura VIII-1931, ślady podlepek na odwrocie.

Fi.Cp50I
80 PLN
33181

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 11, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
105 PLN
VERKAUFT
33182

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 13, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
151 PLN
VERKAUFT
33183

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
90 PLN
VERKAUFT
33184

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 24, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
135 PLN
VERKAUFT
33185

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, I nakład - sygnatura VIII-1931.

Fi.Cp50I
105 PLN
VERKAUFT
33186

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 26, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie typograficzne, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50IIa
620 PLN
VERKAUFT
33187

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, II nakład - sygnatura XI-1931 długa, linie typograficzne, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50IIa
460 PLN
VERKAUFT
33188

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 z stemplem "WZÓR" na znaku opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo - reklamowych, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50IIb
1 300 PLN
33189

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
60 PLN
VERKAUFT
33190

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 28, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
250 PLN
VERKAUFT
33191

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 14, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
291 PLN
VERKAUFT
33192

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, całostka o większym formacie z ilustracją nr 24 bez sygnatury z stemplem "WZÓR" na znaku opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo reklamowych, lekko zdwojony druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIb WZÓR
1 900 PLN
33193

1931 Henryk Sienkiewicz, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie czerwonej, karta z ilustracją nr 17, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50IIb WZÓR
1 500 PLN
33194

1931 Henryk Sienkiewicz, WZÓR - dla celów okazowych i reklamowych część kart oznaczono na znaku opłaty stemplem WZÓR w barwie czerwonej, karta z ilustracją nr 4, bardzo rzadkie, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp50IIb WZÓR
1 500 PLN
33195

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
33196

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 15 - Czorsztyn, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
33197

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 5 - Lwów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

Fi.Cp50IIc
140 PLN
33198

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18 - jezioro Góreckie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33199

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33200

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33201

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 4, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33202

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33203

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 32, długa sygnatura IX-1931, stan dobry.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33204

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 1, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
35 PLN
33205

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 18, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
35 PLN
VERKAUFT
33206

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 20, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura długa.

Fi.Cp50IIc
35 PLN
33207

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 2, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

Fi.Cp50IIc
100 PLN
33208

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 z obiegu pocztowego, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa.

Fi.Cp50IIc
40 PLN
VERKAUFT