Die Auktion endet am 08.07.2024

Auctionen 114. Ganzsachen

33368

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41 w dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
33369

Fi.Cp86
50 PLN
33370

Fi.Cp86
50 PLN
33371

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 49.

Fi.Cp86
60 PLN
33372

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

Fi.Cp86
60 PLN
33373

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39.

Fi.Cp86
60 PLN
33374

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46.

Fi.Cp86
60 PLN
33375

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 52.

Fi.Cp86
60 PLN
33376

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

Fi.Cp86
60 PLN
33377

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 48.

Fi.Cp86
60 PLN
33378

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15.

Fi.Cp86
60 PLN
33379

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
60 PLN
33380

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp86
60 PLN
33381

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 - Mikołaj Rej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
33382

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 44 - Gotyk: WIŚLICA (woj. kieleckie) Wnętrze Kolegiaty; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
33383

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 47 - Renesans (budownictwo świeckie): BARANÓW (woj. lwowskie) Dziedziniec zamku; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
120 PLN
33384

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 50 - Barok (budownictwo świeckie): WILNO Fragment Uniwersytetu Stefana Batorego i kościoła Św.Jana.; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
140 PLN
33385

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 59 - Klasycyzm: BEJSCE (woj. kieleckie) Dwór z końca XVIII wieku - widok od strony zajazdu; doskonały stan zachowania.

Fi.Cp86
100 PLN
33386

Fi.Cp86
60 PLN
33387

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 43.

Fi.Cp86
60 PLN
33388

Fi.Cp86
66 PLN
33389

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 54.

Fi.Cp86
60 PLN
33390

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53.

Fi.Cp86
65 PLN
33391

Fi.Cp86
60 PLN
33392

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 41.

Fi.Cp86
60 PLN
33393

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 42.

Fi.Cp86
60 PLN
33394

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47.

Fi.Cp86
60 PLN
33395

Fi.Cp86
60 PLN
33396

Fi.Cp86
60 PLN
33397

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, zestaw 20 całostek z różnymi ilustracjami w słabszym stanie, każda z niewielkimi mankamentami.

Fi.Cp86
280 PLN
33398

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 20 - Mikołaj Kopernik.

Fi.Cp86
100 PLN
33399

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 24 - Maria Skłodowska Curie.

Fi.Cp86
100 PLN
33400

Fi.Cp86
60 PLN
33401

Fi.Cp86
60 PLN
33402

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 58 z błędem "dodatkowa kreska w sygnaturze".

Fi.Cp86B6
200 PLN
33403

Fi.Cp87
200 PLN
33404

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 25 - Wojciech Bogusławski (Fi.200.-); słabszy stan zachowania (na odwrocie minimalne ślady podlepek).

Fi.Cp87
120 PLN
33405

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 35 - Aleksander Gierymski; przebarwienia (Fi.200.-).

Fi.Cp87
140 PLN
33406

Fi.Cp87
200 PLN
33407

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 11.

Fi.Cp87
200 PLN