Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 114. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
33528

1948 karta "Miesiąc przyjaźni polsko-radzieckiej" wysłana 20.12 z Sosnowca do Warszawy, znak opłaty unieważniony stemplem okolicznościowym "PORADNIA PRZECIWGRUŹLICZA ZAPOBIEGA WYKRYWA LECZY" (Myślicki 48 121); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp108
30 PLN
VERKAUFT
33529

1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej, całostka z obiegu pocztowego z dopłatą na PCK.

Fi.Cp108
60 PLN
33530

1948 kościół w Pniowie, całostka na kartonie szarobiałym z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp[103
30 PLN
33531

1948 kartka do korespondencji wydawnictwa "Łowiec Polski".


40 PLN
VERKAUFT
33532

1949 list z Sulejowa do Piaseczne.

Fi.Ck11
50 PLN
33533

1949 Wiosna Ludów, koperta z obiegu pocztowego nadana w Szczecinie

Fi.Ck11
30 PLN
33534

1949 koperta "Bierut", bez hasła propagandowego, druk z III walca (trzy kropki pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dobry stan zachowania (na lewej i części górnej krawędzi przebarwienia od światła).

Fi.Ck12
100 PLN
33535

1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe A - "Przed wsią ...", druk z XII walca (dwanaście kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dodatkowo w związku z zarządzeniem Ministra P.i T. z 24.III.1950 obowiązkowo doklejono znaczek pocztowy o wartości 5 zł z przeznaczeniem sumy osiągniętej na odbudowę Warszawy; wewnątrz oryginalnie dołączany papier listowy; bardzo dobry stan zachowania (na odwrocie dwa minimalne ślady po podlepkach).

Fi.Ck12I
160 PLN
33536

1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z V walca (pięć kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck12I
250 PLN
33537

1949 koperta "Bierut", hasło propagandowe B - "Umacniajmy ...", druk z VIII walca (osiem kropek pod pierwszymi literami sygnatury nakładu); dofrankowana i jako polecona wysłana 25.7.51 z miejscowości Leszno koło Błonia do Warszawy, stempelek wpływu; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck12I, 543, 551
Mi.681, 691
50 PLN
VERKAUFT
33538

1949 Bolesław Bierut, karton kremowoszary gładki, sygnatura II.50, bez hasła propagandowego.

Fi.Cp109Ix
50 PLN
33539

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie y.

Fi.Cp109I
15 PLN
VERKAUFT
33540

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą I.49 na kartonie y.

Fi.Cp109I
15 PLN
VERKAUFT
33541

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą II.50 na kartonie x.

Fi.Cp109I
15 PLN
VERKAUFT
33542

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp109II
20 PLN
33543

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp109II
20 PLN
33544

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14.

Fi.Cp109II
25 PLN
VERKAUFT
33545

1949 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą XII.49 i hasłem propagandowym 14 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp109II
20 PLN
33546

1949 kartka wydania prowizorycznego z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
80 PLN
33547

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
55 PLN
33548

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 6 i krakowskim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110I
55 PLN
33549

1949 wydanie prowizoryczne, karta 107 z nadrukiem typu krakowskiego (układ czcionkowy) - odmiana a: odstęp 0,5mm między "1" i "0", II i V linijka niedokładnie odbite; czysta w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.Cp110IAa
150 PLN
33550

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 12.

Fi.Cp110IAa
100 PLN
33551

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego, odstęp pomiędzy 1 i 0 1,5 mm, ilustracja nr 1 i nadruk groszy typ 23.

Fi.Cp110IAc
350 PLN
33552

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją nr 19.

Fi.Cp110IBb
100 PLN
33553

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 2 i łódzkim typem nadruku z obiegu pocztowego.

Fi.Cp110II
65 PLN
33554

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
60 PLN
33555

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z przesuniętym nadrukiem typ 2.

Fi.Cp111
70 PLN
33556

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIz.

Fi.Cp111
65 PLN
33557

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIx.

Fi.Cp111
65 PLN
33558

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIx.

Fi.Cp111
65 PLN
33559

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95AIIy.

Fi.Cp111
65 PLN
33560

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIx.

Fi.Cp111
65 PLN
VERKAUFT
33561

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2 na całostce 95BIz.

Fi.Cp111
65 PLN
33562

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie ciemnoszarym z nadrukiem typ 2, gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp111AI
50 PLN
33563

1949 wydanie prowizoryczne, całostka na kartonie kremowoszarym z usterkami "brak litery N w słowie NADAWCA i pierwszej litery P w sygnaturze", gwarancja i opis Rzadkosz.

Fi.Cp111AII
60 PLN
33564

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13.

Fi.Cp112II
85 PLN
VERKAUFT
33565

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb.

Fi.Cp112III
60 PLN
33566

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 5 na całostce 96IIb.

Fi.Cp112III
60 PLN
VERKAUFT
33567

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja Rzadkosz.

Fi.Cp115
100 PLN