Die Auktion endet am 08.07.2024
Die Auktion endet in:

Auctionen 114. Ganzsachen

Seite:
Poz# Bilder Beschreibung Katalog Features Aktueller Preis
33328

1935 M/S Piłsudski, kartka z podwójny odwróconym drukiem znaku opłaty i napisów, unikalne, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp68
2 500 PLN
33329

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 2 z obiegu pocztowego Hnizdyszów Kochawina na Kresach

Fi.Cp68
50 PLN
VERKAUFT
33330

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją 3 obiegu pocztowego.

Fi.Cp68
30 PLN
33331

1936 kartka z Radogoszczy do Wiednia, sygnatura IX-1934.

Fi.Cp67
40 PLN
33332

1936 kartka na odpowiedź z sygnaturą I-1936 wysłana z Wąchocka do Kielc.

Fi.Cp71B
40 PLN
33333

1936 kartka z sygnaturą XI-1936 z Warszawy do Wiednia.

Fi.Cp75
40 PLN
33334

1936 zamek w Mirze, całostka do korespondencji zagranicznej.

Fi.Cp75
40 PLN
33335

1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
30 PLN
33336

1937 koperta lotnicza.

Fi.Ck9
30 PLN
33337

1937 kartka z opłaconą odpowiedzią z rzadką sygnaturą I-1937 wyałana z Radomia do Warszawy.

Fi.Cp71A
50 PLN
33338

1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp71B
30 PLN
33339

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka na odpowiedź z sygnaturą Z-1937 i hasłem propagandowym 10 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp73
50 PLN
33340

1937 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą I-1937 z hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
80 PLN
33341

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z opłaconą odpowiedziąz sygnaturą VI-1938.

Fi.Cp74
150 PLN
33342

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-).

Fi.Cp74B
25 PLN
33343

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp76
100 PLN
33344

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 29 - Grodno.

Fi.Cp76
100 PLN
VERKAUFT
33345

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 32.

Fi.Cp76
100 PLN
33346

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 32, złamany narożnik.

Fi.Cp76
50 PLN
33347

1937 Uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją 18 z obiegu pocztowego.

Fi.Cp76, 296
40 PLN
33348

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa.

Fi.Cp77
160 PLN
33349

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 19 - Gdynia.

Fi.Cp77
160 PLN
VERKAUFT
33350

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 22 z obiegu pocztowego z Wilna do Luksemburga.

Fi.Cp77
300 PLN
33351

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp77
200 PLN
33352

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 2.

Fi.Cp77
200 PLN
VERKAUFT
33353

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fi.Cp78I
30 PLN
33354

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
33355

1938 20. rocznica odzyskania niepodległości, całostka z sygnaturą VI-1939 i hasłem propagandowym 13,

Fi.Cp81
30 PLN
33356

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 11 (dawniej P) - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp81
20 PLN
33357

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe 12 (dawniej R) - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp81
28 PLN
VERKAUFT
33358

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, 15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODROŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe S - POCZTA WPROWADZIŁA PACZKI BEZ ADRESÓW POMOCNICZYCH;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe O - CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe P - TELEGRAMY NA OZDOBNYM BLANKIECIE SĄ MILE WIDZIANE;

15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe U+W, TELEGRAMY MOŻNA NADAWAĆ W POCIĄGACH POŚPIESZNYCH I SAMOLOTACH + KORZYSTAJCIE W PODROŻY Z RADIOTELEGRAMÓW MIĘDZY LĄDEM A STATKIEM;

15 gr, sygnatura VI-1939, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!

15+15 gr karta podwójna, hasła propagandowe T+O, POCZTA TO TANI, SZYBKI I PEWNY INKASENT + CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE;

na kartach albumowych ze zbioru Janusza Adamczyka.

Fi.Cp81-82
350 PLN
33359

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 25 gr, sygnatura X-1938.

Fi.Cp83
50 PLN
33360

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
VERKAUFT
33361

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 3 - Jan Kochanowski, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
VERKAUFT
33362

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 32, przebarwienia.

Fi.Cp86
40 PLN
33363

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp86
40 PLN
VERKAUFT
33364

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 14- Stanisław Wyspiański, wysłana 6.II.1939 z Janowa Podlaskiego do Jarosławia; dobry stan zachowania.

Fi.Cp86
60 PLN
33365

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp86
35 PLN
33366

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 47 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN
33367

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 46 w bardzo dobrym stanie.

Fi.Cp86
50 PLN